Zayıflama Rehberi – Video

2 Yorum

 1. Ceren | 25 Kasım 2017 at 23:09
   

  Merhabalar Yankı bey;
  Sizi facebook ve instagramdan bir süredir takip ediyorum. Paylaştığınız bilgiler ve eğitimler için minnettarım.Teşekkürler..
  Bir sorum olacak ben 175 cm boyunda 68. kilo 28 yaşında bir kadınım yaklaşık 5 senedir ara ara düzenli spor yapıyorum.1sene boyunca Tony horton isimli sporcunun CD’leri ile çalıştım çeşitli dönemler spor salonuna gittim, gidiyorum yine sevdiğim sporcuların antremanlarına göre çalışıyorum.Yeme düzenim ise sabah kahvaltı yumurta peynir ,ekmek yok öğlen yoğurt ile sebze yemeği akşam ise et sebze balık çorba ,yine ekmek yok .Yaklaşık 2 senedir pirinç ekmek hazır Gıda büsküvi türevlerini tüketmiyorum çok çok özel durumlar hariç bitter çikolata yiyorum.Son 2 aydır akşam 8den sonra hiçbirşey yemiyorum.Fakat bu düzenime rağmen ben istediğim incecik yapıya ulaşamıyorum.Hatta bir sene önce 64 kiloydum,şu anda 68 kiloyum sorun nerede bulamıyorum.Pek çok sporcuya danıştım yada diyetisyene “zaten zayıfsın, yürüyüş yap gider kilo ” gibi ciddiyetsiz baştan savma cevaplar aldım.Koşuyorum diyorum yürü gider kilo diyorlar. Lütfen size göre problemin ne olduğuna dair gerçek bir cevap alabilir miyim.? Teşekkürler şimdiden

  Reply
  • GucveFitness | 1 Aralık 2017 at 00:04
    

   Internet üzerinden yağ oranınızı hesaplar mısınız? Vücut yağ oranı hesaplayıcı olarak aratarak bulabilirsiniz.
   Yağ oranınız büyük ihtimalle sağlıklı değerler içinde olacaktır, daha iyi bir fizik istiyorsanız buradaki videoda bahsettiğim gibi kalori takibi yapmalı ve 2. adım olarak da destekelemek için ağırlık çalışmaya başlamalısınız.

   Reply

Bir yorumda bulun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.