YAK yağ yakma sistemi
Yağlarından hızla kurtul
Hayal ettiğin vücuda sahip ol!

Aç kalmadan
Saatlerce spor yapmadan
Şekil kaybı yaşamadan

Fazla kilolardan kurtul
Göbekten kurtul
Düz bir karna sahip ol
Kalça, basen gibi sorunlu bölgeleri incelt

Binlerce kişinin forma girdiği YAK beslenme ve spor sistemi

İNCELME GARANTİLİ!

 

YAK sisteminde;

 • Sizin için hazırlanmış iştah kontrolüne yönelik gün gün menüleriniz
 • Lezzetli ve pratik menülerinizi nasıl hazırlayacağınıza dair yemek kitapçığı
 • Size özel, seçiminize göre evde ya da spor salonunda uygulayabileceğiniz spor programınız
 • Programı rahat uygulayabilmeniz ve devamlılığı sağlayabilmeniz için 40 sayfalık YAK sistemi uygulama kılavuzu

..ve

 • İştah kontrolü, düzenli program ve haftada 2 gün spor ile yüksek devam ve yüksek başarı oranına sahiptir.
 • Direnç egzersizleri sayesinde şekil bozukluğu ve sarkma en aza indirilmiştir.
 • YAK sisteminde başarınız pahalı bir takım gıda takviyelerine dayalı değildir.
 • Beslenme ve spor ile ilgili tüm saatler esnektir, bu sayede hayat düzeniniz ne kadar karışık olursa olsun uygulamak mümkündür.

 

YAK sisteminde yağ oranınıza göre 3 hafta, 10 hafta ve 20 hafta olmak üzere üç farklı program seçeneği vardır.

YAK-21 3 haftalık program
Erkek %18 ve altı / Kadın %22 ve altı
YAK-66 10 haftalık program
Erkek %19-25 / Kadın %23-30
YAK-133 20 haftalık program
Erkek %26 ve üstü / Kadın %31 ve üstü

Yağ oranınızı bilmiyorsanız tıklayarak mezura yardımıyla hesaplayabilir ya da program seçimi ile ilgili tıklayarak WhatsApp destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

 

Şu anda indirimde !
YAK-21e
350 TL 250 TL (3 Hafta)
YAK-21s
525 TL 375 TL (3 Hafta)
YAK-21v VIP
700 TL 500 TL (3 Hafta)
YAK-66e
700 TL 500 TL (10 Hafta)
YAK-66s
1050 TL 750 TL (10 Hafta)
YAK-66v VIP
1400 TL 1000 TL (10 Hafta)
YAK-133s
1550 TL 1100 TL (20 Hafta)
YAK-133v VIP
2100 TL 1500 TL (20 Hafta)

Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı

Destek paketleri

e – E-posta destek
E-posta ile iletişim, 12-24 saat yanıt süresi
s – Grup WhatsApp destek
Destek WhatsApp grubu üzerinden iletişim, yanıt süresi 15 dakika * En çok tercih edilen destek seçeneğimiz
v- VIP bireysel WhatsApp destek
Size özel WhatsApp destek grubu, yanıt süresi 15 dakika

 İncelme Garantisi

YAK-66 ve YAK-133 programları İncelme Garantilidir. Programı uygulayıp incelmezseniz paranız iade.

Garanti koşulları için tıklayınız

Programı satın almanız sonrasında nasıl ilerleyeceğinizle ilgili detaylı bir e-posta kayıt ve satın alma işleminizi yaptığınız e-posta adresinize iletilecek.

katilimci-sayfaici-banners
katilimci-sonuc

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Güç ve Fitness – Yankı Tansuğ (@gucvefitness)’in paylaştığı bir gönderi ()

whatsaap-bannerss
Sık sorulanlar ve diğer konular

Gün gün menüleriniz
Size özel hazırlanmış gün gün menüleriniz sayesinde ne yiyeceğim ne kadar yiyeceğim tasası yok. Menüleriniz sağlığınızı bozmadan maksimum yağ kaybı sağlayacak şekilde size özel olarak ayarlanmıştır. Menü içerikleri özellikle iştah kontrolüne yöneliktir. Menülerinizde yer alan ve yiyemediğiniz yiyecekler için ayrıca değişim tabloları mevcuttur. Planlı ara protokoller sayesinde diyetlerde karşılaşacağınız yoksunluk hissi minimuma indirilir. YAK sistemi uygulayabilmeniz için tek ihtiyacınız mutfak erişiminiz olmasıdır. Tüm yiyecekler kısa sürede hazırlanabilen pratik menülerdir ve özel beceri gerektirmez. Menülerde yer alan gıda malzemeleri orta büyüklükte bir markette rahatlıkla bulunabilir malzemelerdir.
Tabi ki menünüzde yer alan yemeklere ait detaylı bir tarif kitapçığı da program dahildir.

Spor programınız
Programda zorunlu spor haftada 2 gündür, bu sayede vakit sorunu yaşayanlar için uygundur. Geçmiş spor tecrübesi olanlar için neler eklenebileceği detaylı olarak anlatılmıştır.
Programınız isteğinize göre evde vücut ağırlığı ile, evde bir çift ayarlanabilir dambıl ile ya da spor salonuna göre hazırlayabiliriz. Pandemi nedeniyle evde çalışmak istiyorsanız YAK serisinde ev tipi sporla da çok iyi sonuç alabilirsiniz.

Uygulama kılavuzu
Bu kılavuz ile YAK sistemi ile ilgili her şey anlaşılır şekilde elinizin altında. Uygulama kılavuzunuzda programı eksiksiz bir şekilde tamamlamak için gerekli tüm bilgiler vardır. Kılavuzunuz seneler içinde binlerce katılımcının geri bildirimi ile programla ilgili tüm konulara değinecek şekilde sürekli revizyon görmüş ve mevcut son haline ulaşmıştır.

Yemek Tarifleri
Menülerinizde tarifleri rahatlıkla yapabilmeniz için her menüye ait yemek tarifleriniz.

 • WhatsApp destek içeren programlarda 2 ve daha üstü aile ferdi katılımı indirimlidir.
 • Ailenize özel VIP destekli grup fiyatları indirimlidir.
 • YAK ile birlikte alınan Bro-90, Booty-90 ve Form serisi programları indirimlidir.Bu indirimden faydalanmak için almak istediğiniz program sayfasından “YAK ile birlikte” seçeneği ile sepete ekleyip satın alabilirsiniz.
 • YAK sistemine dahil indirimli ve diğer tüm fiyatları satın alma sayfasında bulabilirsiniz.

Programı eksiksiz olarak uygularsanız YAK-21 programında 3-10 kg. arası YAK-66 programında 8-20 kg. YAK-133 programında 14-35 kg kayıp bekleyebilirsiniz. Aralığın geniş olması vereceğiniz kilo miktarının mevcut yağ oranınız, geçmişteki beslenme ve spor alışkanlıklarınız ve cinsiyetinize bağlı olmasıdır. Özellikle altını çizmek isterim ki program kas kütlenizi korumak için tasarlanmıştır, yani son hedef tartıda maksimum düşüş değil en iyi görünüş ve en düşük yağ oranıdır. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için “Tartı değil mezura” videomu izleyebilirsiniz.

YAK program katılımcılarının final raporlarını 2018’den beri @gucvefitness Instagram hesabında paylaşıyoruz, orada paylaştıklarımızdan bazı örnekler için tıklayınız.

YAK programınız tamamlandıktan sonra size kilonuzu korumanız için gerekli makro ve kalori dağılımınız iletilecektir. Bunun dışında beslenme ve sporu tam anlamıyla öğrenmek isteyenler için önerimiz programı satın alırken sürdürülebilir spor ve beslenmeye yönelik programlardan birini de satın almanızdır. Unutmayın yağ kaybı kolaydır, formunuzu korumak ise ömür boyu süren bir uğraştır. Bu yüzden YAK programı ile birlikte alınan tüm diğer programlar indirimlidir. Beraber aldığınız programlarda ikinci programlarınız YAK serisi bittikten sonra başlar. 2. YAK-133 programı %50 indirimlidir.

 • Form-90 Vücut ağırlığı Sanal Forma girme kampı için tıklayınız
 • Form-120 Aletli Sanal Forma girme kampı için tıklayınız
 • Bro-90 Erkekler için kas geliştirme hipertrofi programı bilgi için tıklayınız
 • Booty-90 Kadınlar için sıkılaşma programı bilgi için tıklayınız

YAK sistemine dünyanın her yerinden katılabilirsiniz. Kredi kartı ödeme ile her ülkeden kayıt ve ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şimdiye kadar 30’dan fazla ülkeden başarılı katılımcımız olmuştur. Program ve destek dillerimiz şimdilik sadece TÜRKÇE’dir.

Katılımcıların her hafta Pazartesi günleri ilettiğimiz form üzerinden gelişim raporlarını iletmeleri gerekmektedir, takip e-posta ile iletilen bu doküman üzerinden yapılmaktadır.

YAK sistemi 15-75 yaş arası herkes için uygundur. 18 yaş altı katılımcıların ebeveynlerinden izin belgesi iletmeleri gerekmektedir. 15 yaş altı yüksek yağ oranına sahip gençler için Yak-VIP programı önerilir, böylece gençler program desteğini ebeveynleri ile birlikte alabilirler.

 • Vejetaryenler
 • Diyabet 1 hastaları
 • Hipoglisemi sorunu
 • Hamileler
 • Yeni doğum yapmış ve emziren anneler
 • Ciddi ortopedik rahatsızlıkları olanlar için özel ihtiyaçlara göre daha fazla programlama ve değişiklik imkanı sağlayan koçluk programları uygun olacaktır.

Eğer tavuk, hindi, balık gibi beyaz etler ve yumurta tüketmenizde sıkıntı varsa ya da günlük protein açısından kısıtlama gerektiren özel bir sağlık sorununuz varsa lütfen programı almadan önce aşağıdaki destek hattımızdan yazarak programa uygun olup olmadığınızı danışın.

whatsaap-bannerss

Hayır, spor programınız isteğinize göre evde vücut ağırlığı ile, evde bir çift ayarlanabilir dambıl ile ya da spor salonuna göre hazırlanabilir.

Evet, program boyunca her gün yiyecekleriniz belirtilmiştir. Menülerimiz özellikle iştah kontrolüne yani tok tutmaya yöneliktir.

Menülerde ulaşılmaz egzotik yiyecekler yok ama genel olarak çöp beslenme kadar ucuz değildir.
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez.

Planlı spor programınız haftada 2 ya da 3 gündür. Bunun dışında daha çok spor yapmak isteyenler için gerekli bilgi ve öneriler YAK sistemi uygulama kılavuzumuzda bulunmaktadır.

Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve 48 saat içinde e-posta ile size ulaştırılacaktır.

E-posta destek seçtiyseniz destek programlarınızın e-posta ile iletilmesi ile birlikte başlar.
Grup katılımlı WhatsApp destek grupları her ayın 1. Ve 3. Pazartesi günleri başlar, değerlendirme formunuzu iletirken aksi bir talebiniz olmadığı sürece başlayacak ilk destek grubuna dahil edilirsiniz. Program sorularınız ancak destek grubuna alınmanız sonrasında cevaplanır. (talebiniz üzerine yeni başlamış önceki döneme katılma ya da satın aldığınız dönemden 2-3 dönem sonrası başlama şansınız vardır)
VIP Bireysel WhatsApp destek içeren programlarımızda destek hizmeti sizin talep ettiğiniz günden itibaren başlar.
Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

YAK sistemi teşhis, tedavi niteliği içermez. Her egzersiz ve diyet programında olduğu gibi programa başlamadan önce sağlık kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm.
Programlarınız hazırlanıp iletildikten sonra İncelme Garantisi kapsamı dışında para iadesi yoktur. Bu yüzden lütfen programla ilgili bilgileri detaylı olarak okuyun.