yak4

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Güç ve Fitness – Yankı Tansuğ (@gucvefitness)’in paylaştığı bir gönderi ()

Güç ve Fitness
 YAK Gardırop Yenileme garantisi
Yak ile zayıflamış binlerce kişiden birisi de sen ol! Yak gardolap yenileme garantili. Gardolabınız yenilenmedi mi?
O zaman para iade!

Güç ve Fitness Gardırop Yenileme Garantisi

 

YAK-66 programında bel ve kalçadan toplam incelmeniz minimum 15 cm
YAK-133 programında bel ve kalçadan toplam incelmeniz minimum 22 cm

Yoksa paranız İADE!

 

Garantiden faydalanmak için YAK-66 ya da YAK-133 programları katılımcısı olmanız ve aşağıdaki koşulları karşılamanız gerekmektedir.

 • Program öncesi değerlendirme formunuzu tüm ölçüleriniz ve fotoğraflarınızla birlikte eksiksiz olarak göndermiş olmanız.
 • Programın 2. Pazartesi’nden itibaren her hafta başında YAK kullanım kılavuzunda belirtilen ve ölçülerinizi ve fotoğraflarınızı içeren değerlendirme formunu e-posta ile iletmiş olmanız.
 • Program boyunca beslenme ve antrenman düzeninize uymuş olmanız.
 • YAK-66 Program başlangıç yağ oranınızın erkekler için minimum %19 kadınlar için minimum %23 ve üstü olması
 • YAK-133 Program başlangıç yağ oranınızın erkekler için minimum %26 kadınlar için minimum %31 ve üstü olması

Bu koşulları karşılayan katılımcılar bilgi@gucvefitness.com adresine yazılı olarak taleplerini iletebilirler. Haftalık raporlarınızın kontrolü sonrasında gerekli koşulları sağlayan ve incelme olmayan katılımcılara ücretleri iade edilecektir.

Garanti koşullarını yerine getiren katılımcılar dışında programınız hazırlanıp iletildikten sonra para iadesi yoktur.

Hangi program bana uygun?

 

Önce lütfen aşağıdan yağ oranınızı hesaplayın
Kadın Yağ Oranı Hesaplama
Erkek Yağ Oranı Hesaplama
 

Kadınlar için

%22 ve altı yağ oranı
YAK-21 3 haftalık program

%23-30 arası yağ oranı
YAK-66 10 haftalık program

%31 ve üstü yağ oranı
YAK-133 20 haftalık program

 

Erkekler için

%18 ve altı yağ oranı
YAK-21 3 haftalık program

%19-25 arası yağ oranı
YAK-66 10 haftalık program

%26 ve üstü yağ oranı
YAK-133 20 haftalık program

YAK sisteminde yağ oranınıza göre olan tek değişken süre değildir, diyet ara protokolleri, program içeriği ve destek içeriği yağ oranınız ve süreye göre farklıdır bu yüzden lütfen ihtiyacınız olan YAK programı ile başlayın.

Aç kalmadan

Saatlerce spor yapmadan

Şekil kaybı yaşamadan

Yağlarından hızla kurtul

Hayal ettiğin vücuda sahip ol!

 

YAK sistemi kimler için

 • Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız
 • Göbeğinizden kurtulup düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız
 • Kalça, basen, bacak, kol gibi bölgelerinizde bölgesel yağ sorunu yaşıyorsanız
 • İştah kontrolünde sorun yaşıyorsanız
 • İnce ama son kalan yağlarınızı eritemiyorsanız
 • Fazla kilo nedeniyle sağlık sorunları yaşıyorsanız
 • Geçmişte bir çok kez kilo alıp verdiyseniz
 • Kilo vermek konusunda motivasyonunuzu hızlı kaybediyorsanız

 

Gerçek olamayacak kadar iyi mi geldi?

YAK sistemi 2017’den beri binlerce kişinin faydalandığı, bilime dayalı ve kendini kanıtlamış bir yağ yakma spor ve beslenme programıdır.

ve

Güç ve Fitness GARDIROP YENİLEME garantisine sahiptir.

YAK yağları yakar! Garantili!

 

 • Safsata Yok
 • Saçmalık Yok
 • Bilime Dayalı
 • Kanıtlanmış
 • ve Garantili


Program neleri içerir?

Size özel hazırlanmış gün gün menüleriniz sayesinde ne yiyeceğim ne kadar yiyeceğim tasası yok. Menüleriniz sağlığınızı bozmadan maksimum yağ kaybı sağlayacak şekilde size özel olarak ayarlanmıştır. Menü içerikleri özellikle iştah kontrolüne yöneliktir. Menülerinizde yer alan ve yiyemediğiniz yiyecekler için ayrıca değişim tabloları mevcuttur. Planlı ara protokoller sayesinde diyetlerde karşılaşacağınız yoksunluk hissi minimuma indirilir. YAK sistemi uygulayabilmeniz için tek ihtiyacınız mutfak erişiminiz olmasıdır. Tüm yiyecekler kısa sürede hazırlanabilen pratik menülerdir ve özel beceri gerektirmez. Menülerde yer alan gıda malzemeleri orta büyüklükte bir markette rahatlıkla bulunabilir malzemelerdir.

Tabi ki menünüzde yer alan yemeklere ait detaylı bir tarif kitapçığı da program dahildir.

Programda zorunlu spor haftada 2 gündür, bu sayede vakit sorunu yaşayanlar için uygundur. Geçmiş spor tecrübesi olanlar için neler eklenebileceği detaylı olarak anlatılmıştır.
Programınız isteğinize göre evde vücut ağırlığı ile, evde bir çift ayarlanabilir dambıl ile ya da spor salonuna göre hazırlayabiliriz. Pandemi nedeniyle evde çalışmak istiyorsanız YAK serisinde ev tipi sporla da çok iyi sonuç alabilirsiniz.

Bu kılavuz ile YAK sistemi ile ilgili her şey anlaşılır şekilde elinizin altında. Uygulama kılavuzunuzda programı eksiksiz bir şekilde tamamlamak için gerekli tüm bilgiler vardır. Kılavuzunuz seneler içinde binlerce katılımcının geri bildirimi ile programla ilgili tüm konulara değinecek şekilde sürekli revizyon görmüş ve mevcut son haline ulaşmıştır.

Menülerinizde tarifleri rahatlıkla yapabilmeniz için her menüye ait yemek tarifleriniz.

YAK sistemini tasarlarken özellikle motivasyonunuzu koruyabilmeniz ve rahat sürdürebilmeniz konularına odaklandım. Motivasyonu korumanın en etkili yöntemi iyi sonuçlar olduğundan maksimum yağ kaybı ve hızlı sonuç temel hedeflerimizden.

Ayrıca minimum kas kaybı, ya da kas kazancı ile hem şeklinizi korumayı hem de gücünüzü yani hareket kapasitenizi ve sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.
Beslenme ve spor için belirlenmiş saatler yoktur, böylece programı rahatlıkla kendi hayat düzeninize göre uygulayabilirsiniz. YAK programının farklı vardiya düzenleriyle çalışan bir çok başarılı katılımcısı olmuştur.
Tüm antrenmanlarda direnç egzersizleri yer aldığı için kilo kaybı sonrasında şekil bozukluğu ve sarkma en aza indirilmiştir.

YAK serisi yağ yakma konusunda işe yaramayan gereksiz pahalı gıda takviyeleri içermez, zorunlu tek takviye sodyum gibi bir mineral olan magnezyum dur. Beslenmenizdeki potansiyel eksiklerinize göre önerebileceğimiz diğer gıda takviyeleriyle ilgili detaylı bilgi kullanım kılavuzunuzda ayrıca yer almaktadır.

Beslenme ve spor için belirlenmiş saatler yoktur, böylece programı rahatlıkla kendi hayat düzeninize göre uygulayabilirsiniz. YAK programının farklı vardiya düzenleriyle çalışan bir çok başarılı katılımcısı olmuştur.

Destek Paketlerimiz

Program boyunca sizi yalnız bırakmıyoruz, programla birlikte 3 farklı destek paketi seçeneğimiz var.

Bu paketimizde destek iletişimi e-posta ile sağlanmaktadır. Program sorularınızı günde tek bir e-posta ile sorabilirsiniz ve yanıt süresi 12-24 saattir.

 • Sistematik yaklaşan
 • Yazılı döküman uygulamada sıkıntısı olmayan
 • Motivasyon korumakta zorluk çekmeyen

Kişiler için e-posta destek paketi uygun olacaktır

Bu paketimizde program desteği program döneminize ait WhatsApp destek grubu üzerinden sağlanmaktadır. Destek gruplarındaki kişi sayısı 25-40 arasındadır, her grup için minimum 4 eğitmen bulunmaktadır ve ortalama cevap süresi 15 dakikadır. Yeni destek grupları her ayın 1. ve 3. Pazartesi günleri açılmaktadır.

 • Dökümanların uygulanışları ile ilgili sık yardıma ihtiyaç duyacağınızı düşünüyorsanız
 • Hızlı cevap almak sizin için öncelikliyse
 • Motivasyonunuzu bir grup ortamında korumak sizin için daha kolaysa

Sizin için WhatsApp destek paketi uygun olacaktır

Bu paketimizde program desteği size özel bir WhatsApp destek grubu üzerinden sağlanmaktadır. Destek grubunuzda minimum 2 eğitmen bulunur ve ortalama cevap süresi 15 dakikadır. Grup akışı talebinize göre daha sıkı takip içerir.

 • Destek grubunda katılımcı olarak tek başınıza olmak istiyorsanız
 • Daha sıkı günlük takibe ihtiyacınız varsa
 • Programa başlamak için grup destek paketi tarihlerine bağımlı kalmak istemiyorsanız

VIP bireysel WhatsApp destek paketi sizin için uygun olacaktır.

Programlarda tüm destek yazılı olarak sağlanmaktadır. Uzun konuların detaylı açıklanması için eğitmenler sesli mesaj ile gerektiğinde Yankı Tansuğ video ile katkı sağlayabilir.
YAK programı uygulamak istiyor ama özel sağlık sorunlarınız ve daha özel ilgi ve programlamaya ihtiyacınız varsa bireysel koçluk paketlerine bakabilirsiniz.
whatsaap-bannerss

Sık sorulanlar:

Programı eksiksiz olarak uygularsanız YAK-21 programında 3-10 kg. arası YAK-66 programında 8-20 kg. YAK-133 programında 14-35 kg kayıp bekleyebilirsiniz. Aralığın geniş olması vereceğiniz kilo miktarının mevcut yağ oranınız, geçmişteki beslenme ve spor alışkanlıklarınız ve cinsiyetinize bağlı olmasıdır. Özellikle altını çizmek isterim ki program kas kütlenizi korumak için tasarlanmıştır, yani son hedef tartıda maksimum düşüş değil en iyi görünüş ve en düşük yağ oranıdır. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için “Tartı değil mezura” videomu izleyebilirsiniz.
YAK program katılımcılarının final raporlarını 2018’den beri @gucvefitness Instagram hesabında paylaşıyoruz, orada paylaştıklarımızdan bazı örnekler için tıklayınız.
katilimci-sayfaici-banners

YAK programınız tamamlandıktan sonra size kilonuzu korumanız için gerekli makro ve kalori dağılımınız iletilecektir. Bunun dışında beslenme ve sporu tam anlamıyla öğrenmek isteyenler için önerimiz programı satın alırken sürdürülebilir spor ve beslenmeye yönelik programlardan birini de satın almanızdır. Unutmayın yağ kaybı kolaydır, formunuzu korumak ise ömür boyu süren bir uğraştır. Bu yüzden YAK programı ile birlikte alınan tüm diğer programlar indirimlidir. Beraber aldığınız programlarda ikinci programlarınız YAK serisi bittikten sonra başlar. 2. YAK-133 programı %50 indirimlidir.

 • Form-90 Vücut ağırlığı Sanal Forma girme kampı için tıklayınız
 • Form-120 Aletli Sanal Forma girme kampı için tıklayınız
 • Bro-90 Erkekler için kas geliştirme hipertrofi programı bilgi için tıklayınız
 • Booty-90 Kadınlar için sıkılaşma programı bilgi için tıklayınız

YAK sistemine dünyanın her yerinden katılabilirsiniz. Kredi kartı ödeme ile her ülkeden kayıt ve ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şimdiye kadar 30’dan fazla ülkeden başarılı katılımcımız olmuştur. Program ve destek dillerimiz şimdilik sadece TÜRKÇE’dir.

Katılımcıların her hafta Pazartesi günleri ilettiğimiz form üzerinden gelişim raporlarını iletmeleri gerekmektedir, takip e-posta ile iletilen bu doküman üzerinden yapılmaktadır.
YAK sistemi 15-75 yaş arası herkes için uygundur. 18 yaş altı katılımcıların ebeveynlerinden izin belgesi iletmeleri gerekmektedir. 15 yaş altı yüksek yağ oranına sahip gençler için Yak-VIP programı önerilir, böylece gençler program desteğini ebeveynleri ile birlikte alabilirler.
 • Vejetaryenler
 • Diyabet 1 hastaları
 • Hipoglisemi sorunu
 • Hamileler
 • Yeni doğum yapmış ve emziren anneler
 • Ciddi ortopedik rahatsızlıkları olanlar için özel ihtiyaçlara göre daha fazla programlama ve değişiklik imkanı sağlayan koçluk programları uygun olacaktır.

 

Eğer tavuk, hindi, balık gibi beyaz etler ve yumurta tüketmenizde sıkıntı varsa ya da günlük protein açısından kısıtlama gerektiren özel bir sağlık sorununuz varsa lütfen programı almadan önce aşağıdaki destek hattımızdan yazarak programa uygun olup olmadığınızı danışın.

whatsaap-bannerss

Hayır, spor programınız isteğinize göre evde vücut ağırlığı ile, evde bir çift ayarlanabilir dambıl ile ya da spor salonuna göre hazırlanabilir.

Evet, program boyunca her gün yiyecekleriniz belirtilmiştir. Menülerimiz özellikle iştah kontrolüne yani tok tutmaya yöneliktir.
Menülerde ulaşılmaz egzotik yiyecekler yok ama genel olarak çöp beslenme kadar ucuz da değildir. Bütçede sıkıntı yaşarsanız her zaman daha ekonomik menü önerilerimiz olabilir.
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez.
Planlı spor programınız haftada 2 ya da 3 gündür. Bunun dışında daha çok spor yapmak isteyenler için gerekli bilgi ve öneriler YAK sistemi uygulama kılavuzumuzda bulunmaktadır.
 • WhatsApp destek içeren programlarda 2 ve daha üstü aile ferdi katılımı indirimlidir.
 • Ailenize özel VIP destekli grup fiyatları indirimlidir.
 • YAK-133 programında program uzunluğundan dolayı e-posta destek paketi seçeneği yoktur.
 • YAK ile birlikte alınan Bro-90, Booty-90 ve Form serisi programları indirimlidir.Bu indirimden faydalanmak için almak istediğiniz program sayfasından “YAK ile birlikte” seçeneği ile sepete ekleyip satın alabilirsiniz.
 • YAK sistemine dahil indirimli ve diğer tüm fiyatları satın alma sayfasında bulabilirsiniz.

Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve 48 saat içinde e-posta ile size ulaştırılacaktır.

E-posta destek seçtiyseniz destek programlarınızın e-posta ile iletilmesi ile birlikte başlar.

Grup katılımlı WhatsApp destek grupları her ayın 1. Ve 3. Pazartesi günleri başlar, değerlendirme formunuzu iletirken aksi bir talebiniz olmadığı sürece başlayacak ilk destek grubuna dahil edilirsiniz. Program sorularınız ancak destek grubuna alınmanız sonrasında cevaplanır. (talebiniz üzerine yeni başlamış önceki döneme katılma ya da satın aldığınız dönemden 2-3 dönem sonrası başlama şansınız vardır)

VIP Bireysel WhatsApp destek içeren programlarımızda destek hizmeti sizin talep ettiğiniz günden itibaren başlar.

Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

DİKKAT!

YAK sistemi teşhis, tedavi niteliği içermez. Her egzersiz ve diyet programında olduğu gibi programa başlamadan önce sağlık kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm.

Programlarınız hazırlanıp iletildikten sonra Gardırop Yenileme Garantisi kapsamı dışında para iadesi yoktur. Bu yüzden lütfen programla ilgili bilgileri detaylı olarak okuyun.

whatsaap-bannerss