Form-120 Spor salonu tipi forma girme ve zayıflama sanal kampı

Güç ve Fitness 

Form-120 Aletli Spor salonu / Ev 

120 günlük forma girme sanal kampı

Beslenme ve spor salonunda ya da evde aletli uygulayacağınız spor programınız ve Facebook destek grubu

68. Dönem Kampımız

5 Aralık 2022’de Başlıyor!

Fiyat: 16 Hafta 690TL yerine 590 TL

 

Tüm FORM-120 Program seçenekleri ve fiyatları için tıklayınız

 

Kamp sanal, sonuçlar GERÇEK!

Daha sağlıklı ve formda olmak için bazı değişiklikler yapmaya hazırsanız ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız.
Diyet ya da spor programlarına başladığınızda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız.

Kilo vermek, kaslanmak, sıkılaşmak, güçlenmek, daha yüksek hareket kapasitesine sahip olmak istiyorsanız

Bu kamp size göre

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

 

Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Program neleri içerir?

 •  Değerlendirme formunuz paralelinde amaçlarınıza göre düzenlenmiş kalori ve makro besin dağılımınız. Bu program bir yemek listesi değildir, size doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefler. Günlük makrolarınızı hangi besinlerle almanızı önerdiğim detaylı bir şekilde anlatılmaktadır, bunlardan size uygun olanları günlük makrolarınıza uydurarak planlamak ise sizin görevinizdir. Programın amacı programı tamamladıktan sonra da sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam etmenizdir.
 • Beslenmeyle ilgili uygulamanızı önerdiğim beslenme protokolü ve bununla ilgili genel bilgiler.
 • Makro ve kalorileriniz sizin amacınıza özeldir, önceliğiniz kas kazanmak, yağ kaybetmek, sıkılaşmak ya da ikisi birden olabilir.
 • Mevcut durumunuza göre 16 haftalık spor programınız. Spor programınız değerlendirme formunda belirttiğiniz detaylara göre mevcut hayat koşulları, imkanlarınız ve fiziksel kapasitenize göre haftada 3-5 gün arası olacaktır. Egzersiz programlarınızı uygulamak için bir spor salonu erişimi ya da evde ayarlanabilir dambıl, barbell, squat rack, bench ve barfiksten oluşan ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Dikkat; Bu program Progressive Overload yani artan yük prensibine göre ağırlık çalışma ve HIIT kardiyo protokolleri içerir. Sonuç almayan SAFSATA programlarla karıştırmayın!
 • Gıda takviyeleri, supplementlerle ilgili önerilerim, gıda takviyeleri hangi durumlarda faydalı olabilir, hangi durumda hangi gıda takviyesinden yararlanabilirsiniz.
 • Sadece kamp katılımcılarına özel Facebook grubumuzun bağlantısı. Bu gruba üye olma talebi göndermeniz gerekmektedir.
 • Kamp üyelerine özel Facebook grubu aracılığıyla gelişiminizin düzenli kontrolü, programınızda gerekli düzeltmelerin yapılması, 16 hafta boyunca diğer kamp katılımcılarıyla paylaşım ve sohbet imkanı. Motivasyon arttırıcı paylaşımlar, beslenme ve sağlıklı yaşam önerileri.
 • Antrenman videolarınızı Facebook grupta paylaşarak form kontrolü imkanı.
 • Kalori kontrolü ve sağlıklı beslenme ile ilgili düzenli Facebook videoları aracılığıyla bilgilendirmeler.
 • Haftada 2 kez sadece kamp katılımcılarına yönelik Facebook grup üstünden soru cevap. (Canlı yayın saatini kaçırıyorsanız sorun yok, sorunuzu yazılı bırakın, canlı yayında detaylı cevaplansın)
 • Bu program Güç ve Fitness yöntemlerini takip ederek forma giren binlerce kişinin soruları ve geri bildirimleri ile oluşturulmuştur!
 • Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

 

Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir. Değerlendirme formunuzu geç iletirseniz programa da geç başlayabilirsiniz. Program kaydınız sonrasında tüm sorularınız için destek@gucvefitness.com adresini kullanabilirsiniz, Güç ve Fitness Instagram hesabından kayıt sonrası işlemleriniz için destek verilememektedir.

 • Programımız her ayın ilk Pazartesi günü başlamaktadır

Kampa katılmak için kalori takip programı kullanabileceğiniz bir akıllı telefon, spor programlarını ve kamp grubunu takip edebileceğiniz bir Facebok hesabınız, geçerli 1 e-posta adresiniz, Microsoft Excel formatı dosya görüntüleyebilmeniz  ve internet bağlantınız olması yeterli. Kendi ölçülerinizi takip etmek için bir mezura ve tartı, yemeklerinizin ağırlıklarını kaydedebilmek için bir hassas yemek tartısı gereklidir.

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

 

Sık sorulanlar:

16 haftada kaç kilo kaybederim:
Öncelikle bu program tartıyı değil mezura ölçülerini hedefler çünkü sizin de arzunuz ağırlık kaybetmek değil yağ kaybetmek olmalıdır. 16 haftada beslenme düzeninizi tam olarak takip eder ve sporunuzu yaparsanız ayna karşısında somut ve fark edilir bir sonuç alırsınız. Kusura bakmayın burada umduğunuz cevap yok ise yanlış yerdesiniz, ben umut tacirliği yapmak yerine her bireyin en iyi sonucu almasını hedeflerim

16 hafta bittikten sonra?
16 hafta beslenme ve spor alışkanlıklarınızı öğrenmek ve devam ettirmek için yeterlidir fakat amacınıza ulaşana kadar bizlerle olmak ve destek almak istiyorsanız programınızı 2. Bir 16 hafta için uzatabilirsiniz.

Programı uygulamak için spor salonuna gitmem gerekiyor mu?
Bu programımızı uygulamak için bir spor salonu ya da evinizde ayarlanabilir dambıl, barbell, squat rack, bench ve barfiksten oluşan ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Değerlendirme formunda belirttiğiniz takdirde size ekipmanla ilgili önerilerimi iletiyor olurum.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Hayır, çünkü beslenme kişiseldir. Sizin evinizde sizin kişisel tercihlerinize ve bütçenize uygun yemekler pişmelidir. Diyet listesi ile forma girmenin sorunu diyet listesi bittiğinde eski alışkanlıklarınıza dönmeniz ve genelde verdiğiniz kiloların aynen geri gelmesidir. Ben size balık vermek yerine balık tutmayı öğretmeyi tercih ederim. Böylece çalışmamızı tamamladığımızda sadece daha formda olmaz ayrıca gelecekte de formda kalabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış olursunuz.

Beslenme pahalı olacak mı?
Genel olarak iyi beslenmenin kötü beslenmeye göre daha pahalı olduğunu söyleyebilirim ama ne kadar daha pahalı olduğu sizin şartlarınıza bağlıdır. Önemli olan ilettiğim besinleri bütçenize uygun şekilde tamamlamanızdır.

Kilo kaybetmek değil sıkılaşmak / kas kazanmak / daha güçlü olmak istiyorum bu program uygun mu?
Evet, tabi ki uygundur. Vücut kompozisyonunuzu belirleyen temel şey beslenmenizdir ve sizin günlük kalori alımınız ve makro besin dağılımınız sizin amaçlarınıza uygun hazırlanıp iletilmektedir.

Zaten formdayım, bu programdan nasıl bir fayda görebilirim?
Programın temelinde sağlıklı beslenme ve spor alışkanlıkları kazanmak vardır. Şu anda formdaysanız da bu şekilde kalmaya devam etmek ve daha fazlasını öğrenmek için programa katılabilirsiniz.

Program nasıl kişiye özel?
Makrolarınız ve spor programınız sizin değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere ve amacınıza göre hazırlanmaktadır. Program hazırlanırken yaşınız, kilonuz, geçmiş spor tecrübeniz, mevcut kondisyon durumunuz gibi kriterler değerlendirilmektedir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez. Önerilen hareketler video desteklidir ve Facebook grubumuzdaki form videolarına ayrıca yorumda bulunuyor olacağım.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Bu sizin amaçlarınız ve hayat koşullarınıza bağlıdır. Haftada 3 gün 60 dakika gerekli minimum süredir, değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere göre size iletilen program sizin amaç ve hayat koşullarınıza uyumlu olacaktır.

Facebook grubu ne işe yarıyor?
Facebook grubu temel olarak katılımcıların birbirleriyle ve Güç ve Fitness ile paylaşımda bulunmaları için kullanılan bir platformdur. Platform sadece kamp katılımcılarına açık olacaktır ve Güç ve Fitness tarafından takip edilebilmesi için haftalık gelişmelerinizi düzenli olarak grupla paylaşmanız önerilmektedir. Gelişme durumlarına göre katılımcılara özel öneri ve değişiklikler yapılacaktır. Ayrıca haftada 2 kez sadece grup üyelerine özel canlı yayın soru cevap ve sohbet yapılacaktır. Grup katılımcı sayısı az olduğu için bu canlı yayınlarda size özel detaylı cevaplar alabileceksiniz. Canlı yayınlara katılma şansınız yoksa sorularınızı ilgili başlık altına bırakarak daha sonra yayının kaydında cevabınızı izleyebilirsiniz.

Programınız fiziksel kapasite, kondisyon gelişimini de takip ediyor mu?
Evet. Programınızla birlikte size çalışma kilolarınızı kayıt için gönderdiğim excel dökümanını kullanmanızı isteyeceğim.

Program emziren anneler için uygun mudur?
Evet. Beslenme ve makro besin dağılımınızı emziriyor olmanıza göre düzenleyebilirim, lütfen değerlendirme formunda bunu belirtmeyi unutmayın.

Facebook hesabım yok programa katılabilir miyim?
Evet ama programların iletilmesinden sonra tüm iletişim Facebook grup üzerinden yapıldığı için bundan faydalanma şansınız olmayacaktır.

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır. Program başlangıcınızdan önceki Pazar günü destek grubunuza alınacaksınız ve programınız Pazartesi günü başlayacak. Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

 

PROGRAM FİYATLARI

Form-120

:  590TL

Form-120 (YAK ile birlikte)

: 390 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kayıt Olurum ?

 

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.

 

Paylaş !

26 Yorum

 1. Baha Coşkun | 29 Aralık 2017 at 10:42
   

  Ödeme yaptım mail ve kampı bekliyorum heyecanla:)

  Reply
 2. Baha Coşkun | 29 Aralık 2017 at 10:58
   

  Ücreti yatırdım formu ve kampı bekliyorum heyecanla:)

  Reply
 3. Menevse sonmez | 30 Aralık 2017 at 11:23
   

  Uzun trail kosucusuyum 3 yildir. Ama veremedigim bir 3 kilo yag orani var. Yogun nobetli bir calisma hayati ve bunun icine antremanlarimi sikistiriyorum. Haftada 1 defa interval ve hic olmasa bile pazar gunleri min 15 km lik uzun kosu yapiyorum. Beslenmem iyi oldugunu dusunuyorum ama yinede yag olayini dusuremiyorum. Bu konu hakkinda bana yardimci olabilecek misiniz yojsa trail kosuculari icin ayri bir deneyim olarak mi ele aliniyor.

  Reply
  • GucveFitness | 6 Ocak 2018 at 13:07
    

   Yağ oranınız kalori açığı çıkarmanızla ilgili, o da beslenmenizle. Mevcut beslenmenizle yağ oranınız düşmüyorsa kalori alımınızı azaltmanız gerekir.

   Reply
 4. Leyla | 24 Ocak 2018 at 21:12
   

  Sadece bayanlara özel bir grubunuz varmıdır

  Reply
 5. erkan ÇELEBI | 27 Ocak 2018 at 13:00
   

  merhaba iyi günler ben ve eşim bu kamp için bilgi almak istiyoruz adres olarak göremedik yardımcı olursanız sevinirim yada iletişim ben tuzla tepeoren de oturuyorum teşekürler

  Reply
 6. Berrin | 30 Ocak 2018 at 16:04
   

  nasıl ulaşabilirim telefon var mı

  Reply
 7. Ibrahim | 8 Şubat 2018 at 13:23
   

  Vucut gelistirnek istiyorum karin kasi kolar gibi

  Reply
 8. Ibrahim | 8 Şubat 2018 at 13:24
   

  Vucut gelistirnek istiyorum karin kasi kolar gibi 16 haftada mumkunmu haftada kac gun birde saatleri nasil

  Reply
  • GucveFitness | 16 Şubat 2018 at 16:26
    

   16 haftalık kampla ilgili tüm bilgileri yazılı ve video olarak mevcut. 16 haftada gelişim gösterirsiniz ama nereye varacağınız büyük ölçüde nereden başladığınığıza bağlıdır.

   Reply
 9. Gülhan | 10 Şubat 2018 at 14:37
   

  Merhabalar
  Gönderdiğiniz forma gerekli bilgileri ekleyemedim tekrardan doldurma şansım var mı?

  Reply
 10. Hasan | 13 Şubat 2018 at 11:46
   

  12 şubat tarihli programa katılabilir miyiz?

  Reply
  • GucveFitness | 16 Şubat 2018 at 16:25
    

   Sağlık sorunları nedeniyle program başlangıcını 19 Şubat’a ekledim, ödemenizi bugün yaparsanız katılabilirsiniz.

   Reply
 11. hasan | 27 Şubat 2018 at 13:00
   

  16 şubat cevabınız çok geç gördüm. koçluk programınız için uygunluğunuzu soran mail gönderdim. iyi günler

  Reply
 12. Davut | 2 Nisan 2018 at 15:16
   

  Saatleri siz mi belirliyorsunuz yoksa bize uyan saatlerde mi oluyor akşam sekiz buçuk dan sonra müsait oluyordum 16 haftalık kamp a katılabilirmiyim o saat den sonra tesekkurler

  Reply
  • GucveFitness | 15 Nisan 2018 at 17:59
    

   Tüm kamplarda spor saatinizi siz kendiniz belirlersiniz.

   Reply
 13. ismail | 6 Nisan 2018 at 10:43
   

  ödeme yaptım, 1 mayıstaki kampı sabırsızlıkla bekliyorum..

  Reply
  • GucveFitness | 15 Nisan 2018 at 18:05
    

   Görüşmek üzere 🙂

   Reply
 14. ayse tuba | 15 Nisan 2018 at 16:08
   

  Yeriniz tam olarak nerede vede bayan erkek karisik mi

  Reply
  • GucveFitness | 15 Nisan 2018 at 18:00
    

   Bir spor salonu işletmiyorum, kamp video ve açıklamasını takip ederseniz bu sanal bir kamptır.

   Reply
 15. Devrim Aktürk | 25 Nisan 2018 at 09:59
   

  Yeni kamp ne zaman başlıyor ve ücreti nedir¿

  Reply
  • GucveFitness | 1 Mayıs 2018 at 14:59
    

   Tüm kamplar ay başlarında başlıyorlar.

   Reply
 16. Guler | 25 Nisan 2018 at 14:44
   

  Merhaba kampiniz nerde bilgi alabilmiyim tesekiurler

  Reply
  • GucveFitness | 1 Mayıs 2018 at 15:00
    

   Merhaba, kamp sanal bir kamptır bağlantılara detaylı bilgi bulabilirsiniz.

   Reply
 17. sedat | 29 Nisan 2018 at 19:30
   

  ramazandan sonra başlamayı düşünüyorum bir sonraki kamp ne zaman olacak

  Reply
  • GucveFitness | 1 Mayıs 2018 at 14:59
    

   Tüm kamplar ay başında başlıyorlar

   Reply

Bir yorumda bulun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.