Keto-60 Ketojenik Beslenme Programı

Güç ve Fitness

Keto-60 Ketojenik Beslenme Programı

Ketojenik beslenmeye geçiş ve sürdürülebilir yöntemler,  spor programınız ve whatsapp destek grubu

49.Dönem programımız

2 Ekim 2023’de Başlıyor!

 

Fiyat: 60 Gün 690 TL

 

Tüm KETO-60 Program seçenekleri ve fiyatları için tıklayınız

 

Ketojenik beslenmenin sağlık faydalarını yaşamak isteyenler için

 

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

Ketojenik beslenmeyi özellikle nörolojik hastalıklara sahip kişiler, Tip-2 diyabet hastaları, insülin direnci olan kişiler, kronik kilo problemi olan ve kalıcı çözüm arayan kişiler ve polistik overli kadınlar için mutlaka öneririm. Bunun dışında uzun süredir devam eden ve net teşhisleri konulmamış eklem ağrıları, migren gibi sıkıntısı olanların ketojenik beslenmeyi denemelerini öneririm.

Yağ oranı çok yüksek kişilerin önce YAK programına katılmaları daha uygun olacaktır. Keto-60 programında da yağ kaybı mümkündür ama öncelikli amaç ketojenik beslenmeyi sürdürülebilir bir şekilde öğrenmektir.

 

Keto-60 Programı Nedir?

 • Keto-60 ketojenik beslenmeyi doğru kaynaktan öğrenebileceğiniz
 • Size uygun ve sürdürülebilir ketojenik beslenme tipini belirleyebileceğiniz
 • 60 gün boyunca ben ve Güç ve Fitness ekibi tarafından sürekli destek alabileceğiniz
 • Vücudunuzu ketozise sokarak etkin çalışan bir makinaya dönüştürebileceğiniz
 • Ketojenik beslenmeden bahseden çoğu kaynaktaki en büyük eksiklerden bir olan, sporu ketozisle nasıl bütünleşik yürütebileceğinizi öğreneceğiniz

Bir Güç ve Fitness programıdır.

 

Keto-60 Kimler için

 • Düşük karbonhidratlı beslenmeyi denemiş, faydalarını görmüş ve bir sonraki adım olan ketojenik beslenmeyi hayatlarına adapte etmek isteyen
 • Ketojenik beslenme, ketozis kavramlarını duymuş, denemek isteyen ama mevcut bilgi kirliliğinde kaybolmuş
 • Ketojenik beslenmeyi sürdürülebilir şekilde uygulamak ve beslenme biçimi haline getirmek isteyen

 

Keto-60 ön koşulu var mı?

 • Program en az 3 ay düşük karbonhidratlı beslenme (günlük 100 gr. Ve altı) uygulamış ve Fatsecret tarzı bir takip programı ile kalori ve makro takibi yapmayı bilenler içindir.
 • YAK serisi katılımcıları yukarıdaki ön koşulu yerine getirmek zorunda değildir.

 

Kime uygun değil?

 • Hamilelik dönemi ve emziren anneler için ketojenik beslenme yerine düşük karbonhidratlı bir beslenme öneririm.
 • Tip 1 Diyabet hastalarına uygun değildir.

 

Neden Ketojenik diyet?

 • Daha iyi zihinsel kapasite ve odaklanabilme
 • Daha verimli uyku
 • Kalp damar sağlığında gelişme
 • Kas kütlesini koruma
 • İştah ve yağ oranı kontrolü
 • Daha yüksek ve daha az dalgalanan enerji seviyesi

 

Program neleri içerir?

 • Keto-60 Uygulama kılavuzu
 • Size uygun olarak hazırlanmış ve amacınıza uygun (kilo kaybı, koruma) günlük Keto makrolarınız
 • Programı sağlıklı bir şekilde devam ettirmeniz için zorunlu takviyeler
 • Sağlıklı bir yaşam için önerdiğimiz gıda takviyeleri dökümanı
 • Program boyunca ve sonrasında kullanabileceğiniz lezzetli ve pratik yemeklerden oluşan Keto yemek tarifleri kitapçığı
 • 60 gün boyunca gruba özel Whatsapp grubu üzerinden destek. Destek grubumuzda Yankı Tansuğ dışında beslenme ve spor konusunda yardımcı olabilecek 3 kişilik bir ekibimiz de bulunmaktadır. Destek grubu günlük menülerinizi nasıl hazırlayacağınızdan ketojenik beslenmedeki sağlıklı yiyecek seçimlerine kadar beslenme ve sporla ilgili her türlü konuda eş zamanlı destek sağlayacaktır.
 • Seçiminize göre şekillenecek ve program boyunca gerektiğinde revize edilecek spor programınız. Spor programınız ihtiyaçlarınıza göre günlük yürüyüş ve vücut ağırlığı egzersizlerinden müsabakalara hazırlanan sporcu programlamasına kadar çeşitlilik gösterebilir. Ketojenik beslenmeyi hiç spor yapmayan kişilerden powerlifting sporcularına, atletizmle uğraşan kişilerden triatletlere kadar geniş bir aralıkta kişilerle birlikte uygulama tecrübemiz mevcuttur.

 

Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir. Değerlendirme formunuzu geç iletirseniz programa da geç başlayabilirsiniz. Program kaydınız sonrasında tüm sorularınız için destek@gucvefitness.com adresini kullanabilirsiniz, Güç ve Fitness Instagram hesabından kayıt sonrası işlemleriniz için destek verilememektedir.

 

Yağ oranınız erkekler için %25, kadınlar için %30 ve üzeri ise bu program yerine öncelikle yağ kaybı amacıyla  Yak-66 programına katılmanızı öneririm.

Yağ oranınızı mezura yardımıyla buradan hesaplayabilirsiniz.

 

Programa katılmak için whatsapp kullanabileceğiniz bir telefonunuz olması yeterlidir. Programdaki menülerin hepsi basit, hiç yemek yapma tecrübesi olmayan kişilerin de rahatlıkla yapabileceği pratik tarifler içerir.
Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

Sık sorulanlar:

60 günde kaç kilo kaybederim:
Keto-60 programının öncelikli hedefi yağ kaybı değil sürdürülebilir ketojenik beslenmeye geçiştir. Önceliğiniz yağ kaybı ise lütfen önce Yak serisi programlarına katılınız.

60 gün bittikten sonra?
60 günü tamamladığınızda kendi başııza ketojenik beslenmeye devam edebilecek, ihtiyaçlarınıza göre makrolarınızı hesaplayabilecek ve ketojenik beslenmede sporunuzu doğru şekilde yapmayı öğrenmiş olacaksınız.

Programı uygulamak için spor salonuna gitmem gerekiyor mu?
Hayır, spor programınız isteğinize göre evde ya da spor salonunda spor içerir.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Programın amaçlarından biri sizi makrolarınıza uygun kişisel menülerinizi belirleyebilir hale getirmektir, bu yüzden günlük menüler verilmemektedir. WhatsApp destek grubunda menülerinizin oluşturulması ile ilgili destek sürekli verilmektedir.

Beslenme pahalı olacak mı?
Menülerde ulaşılmaz egzotik yiyecekler yok ama genel olarak çöp beslenme kadar ucuz da değildir. Bütçede sıkıntı yaşarsanız her zaman daha ekonomik menü önerilerimiz olabilir. Önerilen gıda takviyeleri eczaneden ya da internet üzerinden rahatlıkla alabileceğiniz ürünlerdir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Spor programınız sizin belirlediğiniz şekilde haftada 2 ile 4 gün arasındadır.

Whatsapp grubu ne işe yarıyor?
Whatsapp grubu temel olarak katılımcıların birbirleriyle ve Güç ve Fitness ile paylaşımda bulunmaları ve sorularına hızlı cevap alabilmeleri için kullanılan bir platformdur. Platform sadece mevcut dönem Keto-60 programı katılımcılarına açıktır

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır. Program başlangıcınızdan önceki Pazar günü destek grubunuza alınacaksınız ve programınız Pazartesi günü başlayacak. Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

 

 

Keto-60 VIP

Program başlangıç tarihlerini kendi belirlemek isteyen ve destek grubunda tek katılımcı olarak bulunmak isteyenler için.
Keto-60 VIP programımızda WhatsApp destek ekibinde tek katılımcı olarak bulunursunuz ve program arzu ettiğiniz her hangi bir tarihte başlayabilir

 

Keto-60 Aile

Birinci derece yakınlarınızla aynı program aynı döneme kayıt olduğunuzda her ikinize de %15 indirim.

 

 

PROGRAM FİYATLARI

Keto-60

: 690 TL

Keto-60 Aile (2 kişi)

: 990 TL

Keto-60 VIP

: 1490 TL

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kayıt Olurum ?

 

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.