Form-90 Ev tipi 90 günlük forma girme sanal kampı

Güç ve Fitness

Form-90 aletsiz ev tipi

90 günlük forma girme sanal kampı

Beslenme ve vücut ağırlığı hareketlerinden oluşan evde uygulayacağınız spor programınız ve Facebook destek grubu

(Evde ağırlık çalışma programı için Form-120 kampını tercih etmelisiniz)

70. Dönem Kampımız

5 Aralık 2022’de Başlıyor!

Fiyat: 12 Hafta 590 TL yerine 490 TL

 

Tüm FORM-90 Program seçenekleri ve fiyatları için tıklayınız

 

Kamp sanal, sonuçlar GERÇEK!

 

Daha sağlıklı ve formda olmak için bazı değişiklikler yapmaya hazırsanız ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız.

Spor yapmaya vakit ya da imkanınız olmadığını düşünüyorsanız.

Diyet ya da spor programlarına başladığınızda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız.

Bu kamp size göre!

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

 

Sağlıklı bir şekilde, minimum deformasyon ile, kas ve hareket kapasitesi kaybetmeden, yağlarınızdan kurtulmanız için.. Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

Program neleri içerir?

 • Değerlendirme formunuz paralelinde amaçlarınıza göre düzenlenmiş kalori ve makro besin dağılımınız. Bu program bir yemek listesi değildir, size doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefler. Günlük makrolarınızı hangi besinlerle almanızı önerdiğim detaylı bir şekilde anlatılmaktadır, bunlardan size uygun olanları günlük makrolarınıza uydurarak planlamak ise sizin görevinizdir. Programın amacı programı tamamladıktan sonra da sağlıklı beslenme alışkanlıklarına devam etmenizdir.
 • Beslenmeyle ilgili uygulamanızı önerdiğim beslenme protokolü ve bununla ilgili genel bilgiler.
 • Mevcut durumunuza göre 12 haftalık destekleyici spor programınız. Spor programınız değerlendirme formunda belirttiğiniz detaylara göre mevcut hayat koşulları, imkanlarınız ve fiziksel kapasitenize göre haftada 3-5 gün arası günde 20 dk ile 60 dk arasında olacaktır. Egzersiz programlarının tamamı evde / açık havada her hangi bir ekipman gerekmeden uygulanabilir. Spor programınız haftalık planı içerecektir ve haftalık programınızda yer alan antrenmanlara Facebook grup sayfasına yüklenecek videolarla ulaşabilirsiniz.
 • Sadece kamp katılımcılarına özel Facebook grubumuzun bağlantısı. Bu gruba üye olma talebi göndermeniz gerekmektedir.
 • Kamp üyelerine özel Facebook grubu aracılığıyla gelişiminizin düzenli kontrolü, programınızda gerekli düzeltmelerin yapılması, 12 hafta boyunca diğer kamp katılımcılarıyla paylaşım ve sohbet imkanı. Motivasyon arttırıcı paylaşımlar, beslenme ve sağlıklı yaşam önerileri.
 • Kalori kontrolü ve sağlıklı beslenme ile ilgili düzenli Facebook videoları aracılığıyla bilgilendirmeler.
 • Haftada 2 kez sadece kamp katılımcılarına yönelik Facebook grup üstünden soru cevap. (Canlı yayın saatini kaçırıyorsanız sorun yok, sorunuzu yazılı bırakın, canlı yayında detaylı cevaplansın)
 • Bu program Güç ve Fitness yöntemlerini takip ederek zayıflayan binlerce kişinin soruları ve geri bildirimleri ile oluşturulmuştur!

 

Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir. Değerlendirme formunuzu geç iletirseniz programa da geç başlayabilirsiniz. Program kaydınız sonrasında tüm sorularınız için destek@gucvefitness.com adresini kullanabilirsiniz, Güç ve Fitness Instagram hesabından kayıt sonrası işlemleriniz için destek verilememektedir.

 • Programımız her ayın ilk Pazartesi günü başlamaktadır

 

Kampa katılmak için kalori takip programı kullanabileceğiniz bir akıllı telefon, spor programlarını ve kamp grubunu takip edebileceğiniz bir Facebok hesabınız, geçerli 1 e-posta adresiniz ve internet bağlantınız olması yeterli. Kendi ölçülerinizi takip etmek için bir mezura ve tartı, yemeklerinizin ağırlıklarını kaydedebilmek için bir hassas yemek tartısı gereklidir.

Destekleyici spor programının tamamı evde aletsiz yapılabilecek hareketlerden oluşmaktadır. Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

 

 

Sık sorulanlar:

12 haftada kaç kilo kaybederim:
Öncelikle bu program tartıyı değil mezura ölçülerini hedefler çünkü sizin de arzunuz ağırlık kaybetmek değil yağ kaybetmek olmalıdır. 12 haftada beslenme düzeninizi tam olarak takip eder ve sporunuzu yaparsanız ayna karşısında somut ve fark edilir bir sonuç alırsınız. Kusura bakmayın burada umduğunuz cevap yok ise yanlış yerdesiniz, ben umut tacirliği yapmak yerine her bireyin en iyi sonucu almasını hedeflerim

12 hafta bittikten sonra?
12 hafta beslenme ve spor alışkanlıklarınızı öğrenmek ve devam ettirmek için yeterlidir fakat amacınıza ulaşana kadar bizlerle olmak ve destek almak istiyorsanız programınızı 2. Bir 12 hafta için uzatabilirsiniz.

Programı uygulamak için spor salonuna gitmem gerekiyor mu?
Hayır, bu programımızın tamamı evde yapılabilecek içeriktedir.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Hayır, çünkü beslenme kişiseldir. Sizin evinizde sizin kişisel tercihlerinize ve bütçenize uygun yemekler pişmelidir. Diyet listesi ile forma girmenin sorunu diyet listesi bittiğinde eski alışkanlıklarınıza dönmeniz ve genelde verdiğiniz kiloların aynen geri gelmesidir. Ben size balık vermek yerine balık tutmayı öğretmeyi tercih ederim. Böylece çalışmamızı tamamladığımızda sadece daha formda olmaz ayrıca gelecekte de formda kalabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış olursunuz.

Beslenme pahalı olacak mı?
Genel olarak iyi beslenmenin kötü beslenmeye göre daha pahalı olduğunu söyleyebilirim ama ne kadar daha pahalı olduğu sizin şartlarınıza bağlıdır. Önemli olan ilettiğim besinleri bütçenize uygun şekilde tamamlamanızdır.

Kilo kaybetmek değil sıkılaşmak istiyorum bu program uygun mu?
Evet, tabi ki uygundur. Kilo kaybınızı belirleyen temel şey beslenmenizdir ve sizin günlük kalori alımınız ve makro besin dağılımınız sizin amaçlarınıza uygun hazırlanıp iletilmektedir.

Zaten formdayım, bu programdan nasıl bir fayda görebilirim?
Programın temelinde sağlıklı beslenme ve spor alışkanlıkları kazanmak vardır. Şu anda formdaysanız da bu şekilde kalmaya devam etmek ve daha fazlasını öğrenmek için programa katılabilirsiniz.

Program nasıl kişiye özel?
Makrolarınız ve spor programınız sizin değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere ve amacınıza göre hazırlanmaktadır. Program hazırlanırken yaşınız, kilonuz, geçmiş spor tecrübeniz, mevcut kondisyon durumunuz gibi kriterler değerlendirilmektedir. Ayrıca spor içeriklerinin bir çoğu otomatik regülasyonludur, yani tekrar sayısı ya da tempo yerine süre içerir, doğal olarak o sürede yapabileceğiniz hareket miktarı sizin kondisyon durumunuza bağlıdır.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez. Spor programları evde, tek kişilik bir yatak sığabilecek alanda yapılabilen egzersizlerdir, özel bir ekipman gerektirmez ve her biri video desteklidir.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Bu sizin amaçlarınız ve hayat koşullarınıza bağlıdır. Haftada 3 gün 20 dakika gerekli minimum süredir, değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere göre size iletilen program sizin amaç ve hayat koşullarınıza uyumlu olacaktır.

Facebook grubu ne işe yarıyor?
Facebook grubu temel olarak katılımcıların birbirleriyle ve Güç ve Fitness ile paylaşımda bulunmaları için kullanılan bir platformdur. Platform sadece kamp katılımcılarına açık olacaktır ve Güç ve Fitness tarafından takip edilebilmesi için haftalık gelişmelerinizi düzenli olarak grupla paylaşmanız önerilmektedir. Gelişme durumlarına göre katılımcılara özel öneri ve değişiklikler yapılacaktır. Ayrıca haftada 2 kez sadece grup üyelerine özel canlı yayın soru cevap ve sohbet yapılacaktır. Grup katılımcı sayısı az olduğu için bu canlı yayınlarda size özel detaylı cevaplar alabileceksiniz. Canlı yayınlara katılma şansınız yoksa sorularınızı ilgili başlık altına bırakarak daha sonra yayının kaydında cevabınızı izleyebilirsiniz.

Programınız fiziksel kapasite, kondisyon gelişimini de takip ediyor mu?
Evet. 2 haftada bir kendini denemek isteyen katılımcılar için 1 adet test antrenmanı yayınlıyorum ve tabi ki sonuçlarınızı grubumuzda paylaşmanızı bekliyorum

Program emziren anneler için uygun mudur?
Evet. Beslenme ve makro besin dağılımınızı emziriyor olmanıza göre düzenleyebilirim, lütfen değerlendirme formunda bunu belirtmeyi unutmayın.

Facebook hesabım yok programa katılabilir miyim?
Evet ama programların iletilmesinden sonra tüm iletişim Facebook grup üzerinden yapıldığı için bundan faydalanma şansınız olmayacaktır.

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır. Program başlangıcınızdan önceki Pazar günü destek grubunuza alınacaksınız ve programınız Pazartesi günü başlayacak. Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

 

 

PROGRAM FİYATLARI

Form-90

: 490 TL

Form-90 (YAK ile birlikte)

: 390 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kayıt Olurum ?

 

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.

 

 

Paylaş !

33 Yorum

 1. Bircan Bektaş | 22 Eylül 2017 at 09:37
   

  Çok iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum. Katılıcam. Arkadaşlarıma da önericem. Teşekkürler hocam.

  Reply
  • GucveFitness | 23 Eylül 2017 at 04:13
    

   Teşekkürler Bircan hanım

   Reply
 2. Hüsniye yıldırım | 22 Eylül 2017 at 19:07
   

  Katılmak istiyorum . Teşekkürler hocam.

  Reply
  • GucveFitness | 24 Eylül 2017 at 18:59
    

   Yukarıda belirttiğim gibi ödemeyi yaparak katılabilirsiniz

   Reply
 3. burcu | 24 Eylül 2017 at 16:55
   

  Katilmak istiyorum

  Reply
  • GucveFitness | 24 Eylül 2017 at 18:59
    

   Yukarıda belirttiğim gibi ödemeyi yaparak katılabilirsiniz

   Reply
 4. Sevgi gonen | 26 Eylül 2017 at 14:40
   

  Peki ücret size nasıl ulaşacak yankı bey ve hergün takip edilecek teşekkür ederim

  Reply
 5. Zeynep argonul | 29 Eylül 2017 at 17:51
   

  Ben ödemeyi yaptim. Mail adresim zeynepargonul@hotmail.com dekontu da yolladim.

  Reply
 6. sevda | 1 Ekim 2017 at 16:34
   

  Ödemeyi yapip dekontu mail olarak yolladim. Simdi bilgilendirme formunu bekliyorum. Çok heyecanliyim. Umarim herşey güzelolur.

  Reply
 7. sevda iyidogan | 1 Ekim 2017 at 16:54
   

  Ben ödemeyi yaptim dekontu mail olarak yolladim. Bilgilendirme formunu bekliyorum.

  Reply
 8. Filiz reyhan | 14 Kasım 2017 at 22:51
   

  Katılmak istiyorum

  Reply
  • GucveFitness | 24 Kasım 2017 at 02:22
    

   Sayfada belirtilen yöntemlerden biriyle ödeme yaparak kayıt olabilirsiniz.

   Reply
 9. Emine Yıldırım | 27 Kasım 2017 at 14:05
   

  Hassas tartı olmadan olurmu?

  Reply
  • GucveFitness | 1 Aralık 2017 at 00:05
    

   Hassas tartı olmazsa yemek miktarlarını belirlemeniz zor olur.

   Reply
 10. Ali | 28 Kasım 2017 at 22:27
   

  MYSU nedir ve ne kadar ödeme yapmamız gerektiği yazmıyor

  Reply
  • GucveFitness | 1 Aralık 2017 at 00:05
    

   MYSU ödeme alt yapısını kullandığımız site, fiyat bilgisi sayfada yer alıyor.

   Reply
 11. Akif | 10 Aralık 2017 at 22:05
   

  İyi akşamlar sayfanızı uzun süredir takip ediyorum minibüs şöförüyüm uzun süredir spora uzağım haliyle biraz kilo ve hamlık var bana beslenme ve biraz formda olmak için bi öneriniz varmıdır .

  Reply
 12. Dilek | 14 Aralık 2017 at 21:13
   

  Bir sonraki program ne zaman başlayacak?

  Reply
  • GucveFitness | 22 Aralık 2017 at 13:11
    

   Program her ayın ilk Pazartesi günü başlıyor.

   Reply
 13. SlosHyethed | 27 Aralık 2017 at 01:33
   

  web

  Reply
 14. Esma sahin | 29 Aralık 2017 at 20:36
   

  Katilmak istiyorum

  Reply
 15. Sami tatlinar | 13 Ocak 2018 at 11:14
   

  Merhabalar ben 8 ocaktaki kampa katılamadım sizinle görüşüp başlamak istiyorum ,yarı maraton koşuyorum ama yağ oranını yüksek bu konuda sizden destek rica edecegim

  Reply
 16. Büşra | 29 Ocak 2018 at 22:32
   

  Bel fıtığım var.Kaslarim çok zayif.Spora gittim ana ağrılarım daha çok artti.10 kilo fazlam var.Sağlığıma kavusmak zayif kaslarımı güçlendirmek istiyorum.
  Bu program benim.için de uygun mudur?
  İstifade edebilir miyim?

  Reply
 17. Selcan | 30 Ocak 2018 at 14:03
   

  Yeriniz bar öı acaba

  Reply
 18. pınar | 1 Şubat 2018 at 13:54
   

  Onay kodumu gönderdim yanıtınızı bekliyorum. Teşekkürler

  Reply
 19. Zeynep | 19 Mart 2018 at 15:14
   

  Yaş grupları nedir

  Reply
  • GucveFitness | 26 Mart 2018 at 21:17
    

   Program katılımı tüm yaş gruplarına açıktır, spor programlarınız yaşınıza göre hazırlanmaktadır.

   Reply
 20. Bahar | 25 Mart 2018 at 12:51
   

  Merhabalar çok güzel bir proje 👍bel ve boyunda fıtığı olanların egzersizleri farklı mı olucak? Birde egzersiz saatlerini çalışanlar için hangi araliğa düşünüyorsunuz?Teşekkürler 🤗

  Reply
  • GucveFitness | 26 Mart 2018 at 21:18
    

   Bel ve boyun fıtığı olan katılımcılar için ağrı tetikleyen hareketleri farklı hareketlerle değiştiriyorum. Her fıtık farklı olduğundan bu düzenlemeyi önceden yapma şansım olmuyor.

   Reply
 21. Cem | 26 Mart 2018 at 13:53
   

  Dekontu gönderdim. Yanıtınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  Reply
  • GucveFitness | 26 Mart 2018 at 21:19
    

   Değerlendirme formunuzu ilettim .

   Reply
 22. Mehmet | 21 Nisan 2018 at 08:59
   

  Bu sezon maddi olarak zor ama bir daha kine dusunuyorum takipteyim iyi sporlar

  Reply

Bir yorumda bulun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.