Fit-30 Online Forma girme kampı

 

“Şimdi Değişim Zamanı!”

 

Sık sık kilo alıp veriyor, spora her başladığında bırakıyorsan çözümün Fit-30

 

 

Fit-30’da amacımız, evde spor yapabilmeniz, doğru beslenme alışkanlıkları edinebilmeniz ve sürdürülebilir bir yaşam tarzı oluşturmanızı sağlamaktır. Profesyonel eğitmenlerimiz ve beslenme uzmanlarımızla birlikte size özel bir deneyim sunuyoruz

Bu programla birlikte, zaman ve mekân sınırlaması olmadan spor yapabileceğiniz ve sağlıklı beslenme konusunda doğru yönlendirmeler alabileceğiniz bir fırsat elde edeceksiniz. 

Fit-30, 7 yıldır devam eden ve binlerce kişinin hayatını değiştiren Form-90 ve Form-120 programlarının yerine geçen tamamen yeni bir program. Evde spor yaparak sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıkları kazanmak isteyenler için tasarlandı.

 

Programın İçeriği

 

➜ Haftada 6 gün, evde ve ekipmansız spor:

Fit-30 programında, ben ve Güç ve Fitness eğitmenleriyle, ayrıca Esra Altınöz ile haftada 6 gün, evde ve tamamen ekipmansız spor yapabileceksiniz. Yayın saati size uymuyorsa, size uyan zamanda spor yapma şansınız olacak.

 

Sağlıklı beslenme ve yaşam alışkanlıkları:

Programda, sağlıklı beslenme ve yaşam alışkanlıklarına sahip olmanız için gerekli tüm bilgileri bulacaksınız.

 

Telegram desteği:

Program katılımcılarına destek sağlamak için oluşturduğumuz Telegram grubunda, ben ve eğitmenlerimle sürekli iletişim halinde olabileceksiniz.

 

Esnek ve uygulanabilir beslenme:

Fit-30, sürdürülebilir ve esnek bir beslenme modeli üzerine kuruludur.

 

Fayda üzerine kurulu Güç ve Fitness yaklaşımı ve metotları:

Program, her zaman olduğu gibi fayda üzerine kurulu Güç ve Fitness yaklaşımı ve metotları ile oluşturuldu.

 

Fit-30 kimler için

 • Zayıflamak ve forma girmekle ilgili önceliği hız değil sürdürülebilirlik olanlar 
 • YAK programı ile yağlarından kurtulmuş ve şimdi daha sürdürülebilir alışkanlıklar kazanmak isteyenler
 • Sık sık kilo alıp verip, diyete ya da spora başladığında devamlılıkta sorun yaşayanlar
 • Fit-30 kampı 15-60 yaş erkek ve kadınlar için uygundur

 

             

 

Neden Fit-30?

Fit-30 ile sporunuzu zaman ve mekân sınırlamaları olmadan yapabilecek, doğru beslenme alışkanlıkları edinip sürdürülebilir bir yaşam tarzı oluşturabileceksiniz. 

 

Fit-30 programı her ayın ilk Pazartesi günü başlar.

 

Yağları yakmak ve forma sokmak BENİM İŞİM!

Ben ve ekibim, tüm gün ve her gün katılımcılarımızın zayıflamasına ve forma girmesine yardımcı oluyoruz.

 

 

Fit-30 pro nedir?

Fit-30 programı sürdürülebilir beslenme konusunda Telegram grubundan bilgi ve destek sağlar. Fakat eğer beslenmeyle ilgili daha yakın bir takibe ihtiyacınız varsa, gerektiğinde menülerinizin hazırlanması, gelişiminizin takip edilmesi ihtiyacınız varsa o zaman Fit-30 pro sizin için daha uygun olabilir. 

Fit-30 pro da normal program grubu dışında 1 eğitmen ve sizin olduğunuz ayrı bir grubunuz olacaktır. Temel amaç beslenme ile ilgili daha fazla destek sağlamak ve sürdürülebilir alışkanlıklar kazanmanızı kolaylaştırmaktır. 

 

 Tüm sorularınız için whatsapp destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.

 

Sık sorulanlar

 

❓ Fit30 programına başlamadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Fit30 programına başlamadan önce, doktorunuza danışmanız önerilir. Özellikle, herhangi bir sağlık sorunu olan kişilerin, program başlamadan önce doktorlarına danışmaları önemlidir.

 

❓ Fit30 programını aldım, şimdi ne yapacağım?

Fit-30 programına katıldığınızda 24 saat içinde size Fit-30 uygulama kılavuzu ve Telegram grubunuz için bağlantı iletilecektir. Kılavuzu aldığınızda dikkatli bir şekilde okumanız ve Telegram grubuna hemen katılmanız gerekmektedir. Grup katılım talepleriniz kontrol sonrası onaylanır. 

 

Fit-30 programı nedir? 

Fit-30, evde spor yaparak sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıkları kazanmak isteyenler için oluşturulmuş bir programdır. Program, hem kendi başına uygulanabilecek şekilde hem de daha önce uyguladığınız diğer programların sonrasında uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

❓ Fit-30 programında hangi egzersizler yer alıyor? 

Fit-30 programında, Güç ve Fitness metotlarıyla spor yapıyoruz. Haftada 6 gün, tamamı ekipmansız yapılabilecek şekilde spor yapıyoruz.

 

❓ Fit30 programına neden katılmalıyım?

Fit30 programına katılmanın birçok faydası vardır. Fit30 programı ile:

 • Kilo verebilir ve yağ yakabilirsiniz.
 • Kas kütlesi kazanabilirsiniz.
 • Vücut esnekliğinizi artırabilirsiniz.
 • Kardiyovasküler dayanıklılığınızı artırabilirsiniz.
 • Ruh halinizi iyileştirebilirsiniz.
 • Stresi azaltabilirsiniz.
 • Genel sağlığınızı ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Fit-30 programında neler öğreneceğim?

Fit-30 programıyla birlikte sağlıklı beslenme ve yaşam alışkanlıklarını öğreneceksiniz. Program, sürdürülebilir ve esnek bir beslenme modeli üzerine kurulu olup, size sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmayı öğretecektir.

 

❓ Fit-30 programını nerede uygulayabilirim?

Fit-30 programını, evde veya herhangi bir mekânda uygulayabilirsiniz. Program tamamen ekipmansız olduğu için, istediğiniz yerde ve zamanda spor yapabilirsiniz.

 

❓ Fit-30 programının süresi ne kadar? 

Fit-30, aylık bir programdır. Ancak, ihtiyaç duyduğunuz sürece programı uygulamaya devam edebilir veya ara verip tekrar başlayabilirsiniz.

 

❓ Fit-30 programı benim için uygun mu?

Fit-30 programı, sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıkları kazanmak isteyen 15-60 yaş arası herkes için tasarlanmıştır. Ancak herhangi bir sağlık sorununuz varsa, bir programı uygulamaya başlamadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir.

 

❓ Fit-30 programında bana destek olacak kimler olacak?

Fit-30 programında, ben, Güç ve Fitness eğitmenleri ve beslenme uzmanları Telegram grubu üzerinden size destek olacak. Bu grupta, ben ve eğitmenlerimle iletişim halinde olabileceksiniz.

 

❓ Fit30 programına başlamadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Fit30 programına başlamadan önce, doktorunuza danışmanız önerilir. Özellikle, herhangi bir sağlık sorunu olan kişilerin, program başlamadan önce doktorlarına danışmaları önemlidir.

 

❓ Fit-30 programında nasıl bir beslenme modeli uygulanacak?

Fit-30 programında, esnek ve uygulanabilir makro temelli bir beslenme modeli uygulanacaktır. Bu model, programın sürdürülebilirliğini sağlamak ve sizin motivasyonunuzu korumak için tasarlanmıştır.

Bu beslenme modeli ile beslenmenizi sevip sevmediğiniz yiyeceklere, alerjiniz olan ya da sizi rahatsız eden yiyeceklere uygun bir şekilde planlayabilirsiniz. 

 

⚠️ DİKKAT!

Fit-30 programı teşhis ya da tedavi niteliği içermez. Her egzersiz ve diyet programında olduğu gibi programa başlamadan önce sağlık kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm.

Programınız dijital bir üründür ve hazırlanıp size iletildikten sonra fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Bu yüzden Fit-30 programında para iadesi yoktur.