Bro-90

Dikdörtgen-1
Daha şekilli kaslar, daha sağlam bir vücut mümkün
İster spor salonunda ister evinin konforunda
Bilim ve kanıta dayalı Güç ve Fitness yöntemleri ile etkili ve hızlı bir şekilde

 

Bro-90 12 haftalık Kas geliştirme programında

 • Seviyenize uygun, ev ya da spor salonuna göre hazırlanmış spor programınız
 • Makrolarınız üzerinden size özel beslenme düzeniniz ve örnek menüler
 • Programı rahat uygulamanız için Bro-90 uygulama kılavuzunuz
 • Yankı Tansuğ ve uzman Güç ve Fitness ekibi tarafından sürekli destek


Ve

Esnek beslenme ve spor saatleri ile her türlü hayat düzenine uygun (mesai, geç uyuma vb)

Başarınız pahalı gıda takviyeleri kullanmanıza bağlı değildir. Sadece buradan tasarruf ettiğiniz para bile program fiyatına değer.

Dinlenme ve antrenman süreleri optimum çalışma miktarı, en yüksek gelişim üstüne kuruludur. Sadece “havalı” ya da “zor” gözükmek adına size daha fazla fayda sağlamayacak antrenman içermez.

Bro-90 bilim ve kanıta dayalıdır. Yani kullanılan tüm yöntemlerin fayda ve etkisini bilim kanıtlamıştır.

Etrafta bolca bulunan, güncel bilgilerle bir ilgisi olmayan vücut geliştirme programları gibi değildir. Vücut geliştirme sporu podyum amaçlı bir güzellik yarışmasıdır. Siz daha kaslı ve fit bir görünüm istiyorsunuz, bunun en etkili yöntemi de kesinlikle vücut geliştirme yöntemleri değildir.

Bro-90 hedefe odaklıdır. Saçmalığa değil fayda sağlayacak şeylere odaklanır.

Destek paketleri

s – Grup WhatsApp destek
Destek WhatsApp grubu üzerinden iletişim, yanıt süresi 15 dakika

v- VIP bireysel WhatsApp destek
Size özel WhatsApp destek grubu, yanıt süresi 15 dakika

Grup WhatsApp katılımlı programlar

19 Şubat 2024 Pazartesi başlıyor !

whatsaap-bannerss

Bro-90 Safsatasız Kas geliştirme, Güç ve Fitness usulü

Online PT’lerin, vücut geliştirmecilerin, sağa sola bilimsel dayanağı olmayan programlar savurduğu fitness camiasında bilime ve kanıta dayalı sonuç odaklı bir program.
Bro-90’da sahte vaadler ya da ilaç kullanan sporcuların gelişimlerini doğalmış gibi gösteren pazarlama fotoğrafları yok.

Bro-90’da 2 amacımız var.
 • Sizi 90 günde olabileceğiniz en iyi hale getirmek
 • Bu 90 günde sizi doğru spor ve beslenmeye konusunda doğru yola yönlendirmek ve bilginizi geliştirmenizi sağlamak.

Bu yüzden lütfen Bro-90’ı vücut geliştirmecilerin sattıkları programlarla kıyaslamayın. Program satmıyoruz, fiziğinizi ve hayatınızı değiştiriyoruz.

Bro-90 kimler için
 • Kas kütlesini arttırmak, daha iyi bir fiziğe sahip olmak isteyen 15 yaş üstü tüm erkek katılımcılar için uygundur.
 • Program içerik ve beslenmesi yağ oranınızı da arttırmak (çok ince iseniz) için uygun şekilde ayarlanabilir. Kilo almak isteyen katılımcılarımız için de uygun program Bro-90 programıdır.
 • Sıkılaşma ve kas yapma amacı olan kadınlar için Booty-90 programı uygun olacaktır
 • Önceliği yağ kaybı olanlar YAK sistemi programlarına bakmalıdır.
 • Önceliği yağ yakmak olan ama sonrasında kas gelişimi hedefleyen katılımcılar için Yak sistemi ve Bro-90 paket halinde indirimli olarak alınabilir. Bunun için istediğiniz YAK sistemi programı ile birlikte Bro-90 programını da bir arada alabilirsiniz.
Ön Koşullar
 • Beraber çalışmak için bazı ön koşullarımız var, lütfen önce bunları yerine getirebileceğinize emin olun.
 • Amacınıza ulaşmak için kararlı olmalısınız, istek varsa bunu doğru yere yönlendirip en iyi sonucu almanızı sağlarız.
 • Makro besin dağılımınızı takip etmeye aşina olmalısınız. Takip uygulaması olarak Fatsecret kullanıyoruz.
 • Bir spor salonuna erişiminiz olmalı ya da evinize ayarlanabilir bir dambıl seti edinebilmeniz gerekmektedir. Programınızla birlikte tam olarak hangi ekipman gerekecektir önerdiğim marka ve modellerle birlikte iletiyor oluruz. (yaklaşık bütçe 500 TL)
 • Verimli bir çalışma için Instagram kanalımı, canlı yayınları ve YouTube kanalımı bir süredir takip ediyor ve yöntem ve tarzıma aşina olmanız tercih sebebidir.
 • Haftalık raporlama çalışmamızın temelidir, haftalık olarak rapor iletmeyecekseniz çalışmamız verimli olmaz.
 • Programa katılmak için kalori takip programı kullanabileceğiniz bir akıllı telefon, WhatsApp kullanımı, geçerli 1 e-posta adresiniz, Microsoft Excel formatı dosya görüntüleyebilmeniz ve internet bağlantınız olması yeterli. Kendi ölçülerinizi takip etmek için bir mezura ve tartı, yemeklerinizin ağırlıklarını kaydedebilmek için bir hassas yemek tartısı gereklidir.

 

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.
Program neleri içerir?
 • Değerlendirme formunuz paralelinde amaçlarınıza göre düzenlenmiş kalori ve makro besin dağılımınız. Bu program bir yemek listesi değildir, size en iyi kas gelişimi için ideal beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefler. Günlük makrolarınızı hangi besinlerle almanızı önerdiğim detaylı bir şekilde anlatılmaktadır, bunlardan size uygun olanları günlük makrolarınıza uydurarak planlamak ise sizin görevinizdir.
 • Mevcut durumunuza göre 12 haftalık spor programınız. Spor programınız değerlendirme formunda belirttiğiniz detaylara göre mevcut hayat koşulları, imkanlarınız ve fiziksel kapasitenize göre haftada 3-5 gün arası olacaktır. Egzersiz programlarınızı uygulamak için bir spor salonu erişimi ya da evde minimum bir çift ayarlanabilir dambıl ihtiyacınız olacaktır. Dikkat; Bu program Progressive Overload yani artan yük prensibine göre ağırlık çalışma ve HIIT kardiyo protokolleri içerir. Sonuç almayan SAFSATA programlarla karıştırmayın!
 • 12 hafta boyunca Yankı Tansuğ ve uzman ekibimiz tarafından destek
  Whatsapp destek grubu katılımınız ancak grup kurallarına uymanız şartıyla devam edecektir. Grup kurallarına uymamanız durumunda gruptan çıkarılırsınız.
 • Gıda takviyeleri, supplementlerle ilgili önerilerimiz, gıda takviyeleri hangi durumlarda faydalı olabilir, hangi durumda hangi gıda takviyesinden yararlanabilirsiniz.
 • Raporlama ve takip haftalık olarak ve e-posta ile yapılacaktır.
 • Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

 

Whatsapp grup katılımlı programlar her ayın 2. Pazartesi günü başlamaktadır. Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir.

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

Sık sorulanlar:

12 haftada ne kadar kas kütlesi kazanırım:
Doğal ve vücut geliştirmeye yeni başlayan bir sporcu için aylık kas kazancı yaklaşık 1 kg. dır. Yani ilk 3 ay için 3 kg kadar net kas kütlesi kazanabilirsiniz. Tartıdaki artış genel olarak daha yüksek olacaktır. Lütfen beklentilerinizi gerçekçi tutun ve gelişiminizi ölüme varan yan etkileri olan steroid kullanan kişilerle kıyaslamayın.

Hangi destek yöntemi benim için uygun?
Motivasyonunuzu bir grup ortamında korumak daha kolay geliyorsa Grup WhatsApp destek. Gruplarda kişi sayısı 25-40 arasıdır ve her grupta minimum 4 eğitmen bulunmaktadır. Ortalama cevap süresi 15 dakikadır.

Destek WhatsApp grubunda tek başınıza olmak istiyorsanız, daha sıkı günlük takibe ihtiyacınız varsa, program başlangıç tarihlerinde grup tarihlerine bağlı olmak istemiyorsanız bireysel WhatsApp destek. Destek grubunda katılımcı olarak sadece siz ve 2 eğitmen bulunur. Ortalama cevap süresi 15 dakikadır. Grup akışı isteğinize göre daha sıkı takip içerebilir.

Bro-90 programı uygulamak istiyor ama özel sağlık sorunlarınız, ciddi ortopedik rahatsızlıklarınız ve daha özel ilgi ve programlamaya ihtiyacınız varsa bireysel koçluk paketlerine bakabilirsiniz.

12 hafta bittikten sonra?
12 hafta beslenme ve spor alışkanlıklarınızı öğrenmek ve devam ettirmek için yeterlidir fakat amacınıza ulaşana kadar bizlerle olmak ve düzenli destek almak istiyorsanız programınızı 2. Bir 12 hafta için uzatabilirsiniz.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Hayır, çünkü beslenme kişiseldir. Sizin evinizde sizin kişisel tercihlerinize ve bütçenize uygun yemekler pişmelidir. Diyet listesi ile forma girmenin sorunu diyet listesi bittiğinde eski alışkanlıklarınıza dönmeniz ve genelde verdiğiniz kiloların aynen geri gelmesidir. Ben size balık vermek yerine balık tutmayı öğretmeyi tercih ederim. Böylece çalışmamızı tamamladığımızda sadece daha formda olmaz ayrıca gelecekte de formda kalabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış olursunuz.

Beslenme pahalı olacak mı?
Genel olarak iyi beslenmenin kötü beslenmeye göre daha pahalı olduğunu söyleyebilirim ama ne kadar daha pahalı olduğu sizin şartlarınıza bağlıdır. Önemli olan ilettiğim besinleri bütçenize uygun şekilde tamamlamanızdır.
Zaten bir süredir ağırlık çalışıyorum, bu programdan nasıl bir fayda görebilirim?
Kendi seviyenize göre en etkili çalışma ve beslenme metodlarını öğrenerek gelişiminizi daha etkili ve hızlı devam ettirmeyi öğrenirsiniz.

Program nasıl kişiye özel?
Makrolarınız ve spor programınız sizin değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere ve amacınıza göre hazırlanmaktadır. Program hazırlanırken yaşınız, kilonuz, geçmiş spor tecrübeniz, mevcut kondisyon durumunuz gibi kriterler değerlendirilmektedir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez. Önerilen hareketler video desteklidir.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Bu sizin amaçlarınız ve hayat koşullarınıza bağlıdır. Programlar Haftada 3 gün 120 dakika ile haftada 5 gün 90 dakika arasında çeşitlilik göstermektedir. Değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere göre size iletilen program sizin amaç ve hayat koşullarınıza uyumlu olacaktır.

Bro-90 programına yurt dışından katılabilir miyim?
Bro-90 programına dünyanın her yerinden katılabilirsiniz. Kredi kartı ödeme ile her ülkeden kayıt ve ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şimdiye kadar 30’dan fazla ülkeden başarılı katılımcımız olmuştur. Program ve destek dillerimiz şimdilik sadece TÜRKÇE’dir.

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır.

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?
Programınız dijital bir ürün olduğundan ve size iletildikten sonra fiziksel olarak iadesi mümkün olmadığından bu programımızda para iadesi yoktur. Programı satın aldıktan sonra katılmazsanız program hala ileride uygulamak ve öğrenmek için size aittir. Mecburi sebeplerden dolayı programla ilgili destek paketi başlangıç tarihinizi yazılı olarak iletmek koşuluyla 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.