fbpx

Booty-90 Sıkılaşma Programı

 

Güç ve Fitness
Booty-90 Daha Sıkı ve Daha Şekilli
Kadınlar için 90 günlük kalça, karın ve bacak odaklı sıkılaşma programı
Beslenme ve spor programınız ve WhatsApp destek grubu

 

15. Dönem

23 Kasım 2020’de Başlıyor!

Son kayıt 23 Kasım !

Fiyat: 13 hafta 600 TL yerine 450 TL

 

Tüm BOOTY-90 Program seçenekleri ve fiyatları için tıklayınız

 

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

 

Booty-90 Daha sıkı ve daha şekilli!

Kadınlar için kalça, karın ve bacak odaklı sıkılaşma programı

Artık sosyal medyada yuvarlak hatlı bloggerları takip etmeyi bırakın ve o şekilli kadınlardan biri olun!

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Booty-90 kadınlara yönelik kalça, bacak, bel odaklı sıkılaşma programı

Güç ve Fitness – Yankı Tansuğ (@gucvefitness)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Booty-90’da 2 amacımız var.

 • Sizi 90 günde olabileceğiniz en iyi hale getirmek
 • Bu 90 günde sizi hayatınız boyunca doğru spor ve beslenmeye devam edebilecek bilgi ve donanıma getirmek.

Program satmıyoruz, fiziğinizi ve hayatınızı değiştiriyoruz.

 

Booty-90 kimler için?

 • Spor yapıyorsunuz ama yaptığınız spor görüntünüze istediğiniz gibi yansımıyor.
 • Daha yuvarlak bir kalça, daha düz bir karın, daha sıkı bacaklar istiyorsunuz.
 • Erkek egemen Fitness camiasında hangi yöntemlerin ve programların sizin için uygun olduğunu seçmekte zorlanıyorsunuz.
 • Enerjinizi, motivasyonunuzu ve zamanınızı işe yaramayan yöntemlere harcamak istemiyorsunuz.
 • Olayın sportif performans boyutu dışında hayat boyu uygulanabilir sağlıklı yöntemleri öğrenmek istiyorsunuz.

 

Booty-90 ağırlık çalışarak  daha iyi bir fiziğe sahip olmak isteyen 15-50 yaş arası tüm kadın katılımcılar için uygundur.

 

 • Önceliği yağ kaybı olanlar için Yak-21ya da Yak-66 programları Uygundur. Yağ oranı %20 ve üstü olan katılımcıların (yagorani.com adresinden ölçebilirsiniz) önce YAK serisine katılmalarını öneririz.
 • Önceliği yağ yakmak olan ama sonrasında şekillenme ve sıkılaşma hedefleyen katılımcılar için Yak serisi ve Booty-90 paket halinde indirimli olarak alınabilir.

 

Ön Koşullar

Beraber çalışmak için bazı ön koşullarımız var, lütfen önce bunları yerine getirebileceğinize emin olun.

 • Amacınıza ulaşmak için kararlı olmalısınız, istek varsa bunu doğru yere yönlendirip en iyi sonucu almanızı sağlarız.
 • Makro besin dağılımınızı takip etmeye aşina olmalısınız. Takip uygulaması olarak Fatsecret kullanıyoruz.
 • Bir spor salonuna erişiminiz olmalı ya da evinize ayarlanabilir bir dambıl ve bar seti edinebilmeniz gerekmektedir. Programınızla birlikte tam olarak hangi ekipman gerekecektir önerdiğim marka ve modellerle birlikte iletiyor oluruz. (yaklaşık bütçe 1000 TL)
 • Verimli bir çalışma için Instagram kanalımı, canlı yayınları ve YouTube kanalımı bir süredir takip ediyor ve yöntem ve tarzıma aşina olmanız tercih sebebidir.
 • Haftalık raporlama çalışmamızın temelidir, haftalık olarak rapor iletmeyecekseniz çalışmamız verimli olmaz.
 • Programa katılmak için kalori takip programı kullanabileceğiniz bir akıllı telefon, WhatsApp kullanımı, geçerli 1 e-posta adresiniz, Microsoft Excel formatı dosya görüntüleyebilmeniz  ve internet bağlantınız olması yeterli. Kendi ölçülerinizi takip etmek için bir mezura ve tartı, yemeklerinizin ağırlıklarını kaydedebilmek için bir hassas yemek tartısı gereklidir.

Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

 

Program neleri içerir?

 • Değerlendirme formunuz paralelinde amaçlarınıza göre düzenlenmiş kalori ve makro besin dağılımınız. Bu program bir yemek listesi değildir, size en iyi fiziksel gelişim  için ideal beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefler. Günlük makrolarınızı hangi besinlerle almanızı önerdiğim detaylı bir şekilde anlatılmaktadır, bunlardan size uygun olanları günlük makrolarınıza uydurarak planlamak ise sizin görevinizdir.
 • Mevcut durumunuza göre 90 günlük spor programınız. Spor programınız değerlendirme formunda belirttiğiniz detaylara göre mevcut hayat koşulları, imkanlarınız ve fiziksel kapasitenize göre haftada 3 ya da 4 gün olacaktır. Dikkat; Bu program Progressive Overload yani artan yük prensibine göre ağırlık çalışma ve HIIT kardiyo protokolleri içerir. Sonuç almayan SAFSATA programlarla karıştırmayın!
 • 90 gün boyunca gruba özel Whatsapp grubu üzerinden destek. Destek grubumuzda Yankı Tansuğ dışında spor ve menüleriniz konusunda yardımcı olabilecek 5 kişilik bir ekibimiz de bulunmaktadır.
  Whatsapp destek grubu katılımınız ancak grup kurallarına uymanız şartıyla devam edecektir. Grup kurallarına uymamanız durumunda gruptan çıkarılırsınız.
 • Gıda takviyeleri, supplementlerle ilgili önerilerim, gıda takviyeleri hangi durumlarda faydalı olabilir, hangi durumda hangi gıda takviyesinden yararlanabilirsiniz.
 • Raporlama ve takip haftalık olarak ve e-posta ile yapılacaktır.
 • Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

 

Program 23 Kasım 2020’de başlayacaktır, son kayıt tarihi 23 Kasım Pazartesi Saat 17.00’dir. Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir. Değerlendirme formunuzu geç iletirseniz programa da geç başlayabilirsiniz. Program kaydınız sonrasında tüm sorularınız için destek@gucvefitness.com adresini kullanabilirsiniz, Güç ve Fitness Instagram hesabından kayıt sonrası işlemleriniz için destek verilememektedir.

 

 • Programımız her ayın dördüncü Pazartesi günü tekrarlamaktadır

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sık sorulanlar:

12 haftada ne kadar şekil kazanırım:
Daha başlamadan sonucu görmek isteyenler, lütfen beklentilerinizi gerçekçi tutun. Ağırlık çalışarak vücudu şekillendirmek kadınlar için yavaş bir yöntemdir. 12 haftada genetik potansiyeliniz kadar vücudunuz şekillenir ama daha önemlisi bu sürede sonraki haftalarda nasıl antrenman yapacağınızı ve besleneceğinizi öğrenirsiniz.

Ya çok kaslanırsam?

Kadın vücudunda kas yapmaktan sorumlu temel hormon olan erkeklik hormonu seviyesi erkeklere göre çok daha düşüktür. Bu yüzden kadınlar dışarıdan ilaç kullanmadıkları sürece çok çok yavaş kas kütlesi yapabilirler. 2-3 sene iyi bir spor programı, iyi beslenme ve dinlenme ile kas kütlesi yapabilirsiniz ama bunun bir gecede gerçekleşeceği endişesinden vazgeçmelisiniz.

12 hafta bittikten sonra?
12 hafta beslenme ve spor alışkanlıklarınızı öğrenmek ve devam ettirmek için yeterlidir fakat amacınıza ulaşana kadar bizlerle olmak ve destek almak istiyorsanız programınızı 2. Bir 12 hafta için uzatabilirsiniz.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Hayır, çünkü beslenme kişiseldir. Sizin evinizde sizin kişisel tercihlerinize ve bütçenize uygun yemekler pişmelidir. Diyet listesi ile forma girmenin sorunu diyet listesi bittiğinde eski alışkanlıklarınıza dönmeniz ve genelde verdiğiniz kiloların aynen geri gelmesidir. Ben size balık vermek yerine balık tutmayı öğretmeyi tercih ederim. Böylece çalışmamızı tamamladığımızda sadece daha formda olmaz ayrıca gelecekte de formda kalabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış olursunuz.

Beslenme pahalı olacak mı?
Genel olarak iyi beslenmenin kötü beslenmeye göre daha pahalı olduğunu söyleyebilirim ama ne kadar daha pahalı olduğu sizin şartlarınıza bağlıdır. Önemli olan ilettiğim besinleri bütçenize uygun şekilde tamamlamanızdır.

Zaten bir süredir ağırlık çalışıyorum, bu programdan nasıl bir fayda görebilirim?
Kendi seviyenize göre en etkili çalışma ve beslenme metodlarını öğrenerek gelişiminizi daha etkili ve hızlı devam ettirmeyi öğrenirsiniz.

Program nasıl kişiye özel?
Makrolarınız ve spor programınız sizin değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere ve amacınıza göre hazırlanmaktadır. Program hazırlanırken yaşınız, kilonuz, geçmiş spor tecrübeniz, mevcut kondisyon durumunuz gibi kriterler değerlendirilmektedir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programınız sizin spor tecrübenize göre hazırlanmaktadır ve tamamen yeni başlayanlar için de uygulanabilir. Önerilen hareketler video desteklidir.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Bu sizin amaçlarınız ve hayat koşullarınıza bağlıdır. Programlar Haftada 3 gün 90 dakikalık antrenmanlar ile haftada 5 gün 60 dakikalık antrenmanlar arasında çeşitlilik göstermektedir. Değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere göre size iletilen program sizin amaç ve hayat koşullarınıza uyumlu olacaktır.

WhatsApp grubu ne işe yarıyor?
Tüm günlük iletişim, form kontrolleri, beslenme ve antrenman konuları ve videoları Booty-90 programına ait destek grubu üstünden yapılacaktır.

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır. Program başlangıcınızdan önceki Pazar günü destek grubunuza alınacaksınız ve programınız Pazartesi günü başlayacak. Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabiliriz.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.

 

Booty-90 VIP

Program başlangıç tarihlerini kendi belirlemek isteyen ve destek grubunda tek katılımcı olarak bulunmak isteyenler için.
Booty-90 VIP programımızda WhatsApp destek ekibinde tek katılımcı olarak bulunursunuz ve program arzu ettiğiniz her hangi bir tarihte başlayabilir.

Booty-90 Aile

Birinci derece yakınlarınızla aynı program aynı döneme kayıt olduğunuzda her ikinize de %15 indirim.

PROGRAM FİYATLARI

Booty-90

: 600 TL yerine 450 TL

Booty-90 (YAK ile birlikte)

: 300 TL

Booty-90 VIP

: 1050 TL

Booty-90 Aile (2 Kişi)

: 765 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kayıt Olurum ?

 

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.