Yak-66 Yoğun Yağ Kaybı Programı

Güç ve Fitness

Yak-66 Hızlı Yağ Kaybı Programı

Gün gün yiyecek menünüz ve tarifleri, spor salonunda ya da evde uygulayacağınız spor programı ve whatsapp destek grubu

6.Dönem programımız

10 Haziran 2019’da Başlıyor!

Son kayıt 7 Haziran!

66 Gün 750 TL yerine 600 TL

Maksimum yağ kaybı, minimum kas kaybı

Yüksek yağ oranına sahip olan ve en etkin şekilde yağ yakmak isteyenler için

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

En hızlı şekilde kas ve hareket kapasitesi kaybetmeden, yağlarınızdan kurtulmanız için.. Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yak serisi ile ilgili sorularınızı Ve katılımcı yorumlarınızı bu video altında paylaşabilirsiniz.

Güç ve Fitness – Yankı Tansuğ (@gucvefitness)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Program neleri içerir?

  • 66 günlük programınızın temellerini içeren hoş geldin dökümanı
  • Programı sağlıklı bir şekilde devam ettirmeniz ve enerji düşüklüğü ya da açlık krizleri geçirmemek için kullanmanızı önerdiğimiz gıda takviyeleri dökümanı
  • Değerlendirme formunuzdaki bilgilere göre size özel hazırlanmış 66 günlük yemek listesi ve listedeki her yemek için ayrıca yemek tarifi. Yemek listemiz özellikle iştah kontrolüne yönelik hazırlanmıştır.
  • İsteğinize göre ev ya da spor salonuna göre hazırlanmış destekleyici spor programı. Spor programımız sıfır tecrübesi olan katılımcılara uygundur.
  • 66 gün boyunca gruba özel Whatsapp grubu üzerinden destek. Destek grubumuzda Yankı Tansuğ dışında Yak serisi uygulanışı, spor ve menüleriniz konusunda yardımcı olabilecek 3 kişilik bir ekibimiz de bulunmaktadır. Whatsapp destek grubu katılımınız ancak grup kurallarına uymanız şartıyla devam edecektir. Grup kurallarına uymamanız durumunda gruptan çıkarılırsınız.

Program 10 Haziran 2019’da başlayacaktır, 7 Haziran 2019 gün sonuna kadar kadar ödemenizi yapıp kaydınızı tamamlamış olmalısınız ve sonrasında size iletilecek değerlendirme formunu doldurarak en geç 7 Haziran 2019 tarihinde iletmiş olmalısınız. Değerlendirme formunu son gününde iletememeniz durumunda sizi bir sonraki ay kampına aktarıyor olurum.

Programa katılabileniz için program başlangıcında 66 gün boyunca YAKACAK yağınız olması gerekmektedir. Eğer 3-4 kg. fazla yağınız varsa Yak-66 programına değil, Yak-21 programına kayıt olmanızı öneririm.  ( www.gucvefitness.com/yak21 )

Yak-66 katılımı için kişisel önerim yağ oranınızın erkekler için %20, kadınlar için %25 ve üzeri olması.

Yağ oranınızı mezura yardımıyla buradan hesaplayabilirsiniz.

Kadın Yağ Oranı Hesaplama
Erkek Yağ Oranı Hesaplama

Gerçekten çok yüksek yağ oranına sahip katılımcılar için Yak-66’yı ara geçiş dönemi ile birlikte 2 dönem üst üste uygulamak mümkündür. İkinci ve sonraki Yak-66 programları %50 indirimli olacaktır.

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

Sık sorulanlar:

66 günde kaç kilo kaybederim:
Programı eksiksiz olarak uygularsanız 8-18 kg. arası kilo kayıbı bekleyebilirsiniz. Aralığın geniş olması vereceğiniz kilo miktarının mevcut yağ oranınız, geçmişteki beslenme ve spor alışkanlıklarınız ve cinsiyetinize bağlı olmasıdır. Özellikle altını çizmek isterim ki program kas kütlenizi korumak için tasarlanmıştır yani hızlı şekilde yağ ve kas kayıbı yaşatan programlarla kıyaslamayınız!

66 gün bittikten sonra?
66 gün tamamlandıktan sonra size kilonuzu korumanız için gerekli makro ve kalori dağılımınız iletilecektir. Bunun dışında beslenme ve sporu tam anlamıyla öğrenmek isteyenler için önerimiz programı satın alırken Form-90 ya da Form-120 kamplarıyla beraber indirimli paket olarak almalarıdır.

Programı uygulamak için spor salonuna gitmem gerekiyor mu?
Hayır, spor programınız isteğinize göre evde ya da spor salonunda spor içerir.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Evet, program boyunca her gün yiyecekleriniz belirtilmiştir. Menülerimiz özellikle iştah kontrolüne yani tok tutmaya yöneliktir. Menülerle ilgili soru ya da değişiklik istekleriniz whatsapp grubu üzerinden yanıtlanmaktadır.

Beslenme pahalı olacak mı?
Menülerde ulaşılmaz egzotik yiyecekler yok ama genel olarak çöp beslenme kadar ucuz da değildir. Bütçede sıkıntı yaşarsanız her zaman daha ekonomik menü önerilerimiz olabilir. Önerilen gıda takviyeleri eczaneden ya da internet üzerinden rahatlıkla alabileceğiniz ürünlerdir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Spor programınız haftada 2 ya da 3 gündür.

Whatsapp grubu ne işe yarıyor?
Whatsapp grubu temel olarak katılımcıların birbirleriyle ve Güç ve Fitness ile paylaşımda bulunmaları ve sorularına hızlı cevap alabilmeleri için kullanılan bir platformdur. Platform sadece mevcut dönem Yak-66 katılımcılarına açıktır

Beslenme ve spor programlarımız bize nasıl ulaştırılacak?
Programlar, değerlendirme formunu iletmeniz sonrasında size e-posta aracılığıyla iletilecektir, lütfen erişiminiz olan bir e-posta adresiniz olduğuna emin olun.

Yankı Tansuğ özel not:

Şimdi işin ahlaki sorumluluk kısmına geleyim. Yak serisi fazla yağlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulmak için en ideal programlar olsa da size kalıcı beslenme ve spor alışkanlıkları kazandırmak ana önceliği değildir. Form serisi kamplar tam olarak bu amaçla var.  Bu sebepten dolayı Yak serisine katılacak herkese önerim program bittikten sonra Form serisi kamplarımdan birine de katılmanız.

İki program mı alacağız diyenler için Yak serisi alan herkese aynı anda almak koşuluyla Form serisi %50 indirimlidir. Bu çok fazla Amerikan işi daha çok satma reklamlarına benzediyse kusuruma bakmayın ama dediğim gibi Yak serisi sizi hızla inceltir, Form serisi ise hem inceltir hem de size ince kalmayı öğretir.

Form-90 Vücut ağırlığı Sanal Forma girme kampı için tıklayınız
Form-120 Aletli Sanal Forma girme kampı için tıklayınız.

 

 

Yak serisi menülerinden katılımcıların yaptıkları nefis yemekler

PROGRAM FİYATLARI

Yak-66

: 600 TL

Yak-66 + Form-90

: 712 TL

Yak-66 + Form-120

: 750 TL

Nasıl Kayıt Olurum ?

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

Sizinle nasıl görüşebilirim?
Tüm bilgileri okuduktan sonra hala program ile ilgili sorularınız varsa www.instagram.com/gucvefitness hesabımdan mesaj gönderebilirsiniz ya da bilgi@gucvefitness.com adresine e-posta gönderebilirsiniz, size en kısa sürede yanıt veririm. Bunun dışında Facebook, YouTube ve Instagram’da sık sık yaptığım canlı yayınlarda program ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

Yağlar tabi ki bu şekilde yanmıyor ama Yak-66 alev makinası kadar hızlı yakıyor 🙂