Yak-21 Hızlı Yağ Kaybı Programı

Güç ve Fitness

Yak-21 Hızlı yağ kaybı programı

Gün gün yiyecek menünüz ve tarifleri, spor salonunda ya da evde uygulayacağınız spor programı ve whatsapp destek grubu

11.Dönem programımız

4 Mart 2019’da Başlıyor!

Son kayıt 28 Şubat!

21 Gün 400 TL

yerine 300 TL

Maksimum yağ kaybı, minimum kas kaybı

Nikah, mezuniyet, tatil, çeşitli sebeplerden az zamanda çok incelmek isteyenler için

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

 

En hızlı şekilde kas ve hareket kapasitesi kaybetmeden, yağlarınızdan kurtulmanız için.. Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Program neleri içerir?

  • 21 günlük programınızın temellerini içeren hoş geldin dökümanı
  • Programı sağlıklı bir şekilde devam ettirmeniz ve enerji düşüklüğü ya da açlık krizleri geçirmemek için kullanmanızı önerdiğimiz gıda takviyeleri dökümanı
  • Değerlendirme formunuzdaki bilgilere göre size özel hazırlanmış 21 günlük yemek listesi ve listedeki her yemek için ayrıca yemek tarifi. Yemek listemiz özellikle iştah kontrolüne yönelik hazırlanmıştır.
  • İsteğinize göre ev ya da spor salonuna göre hazırlanmış destekleyici spor programı. Spor programımız sıfır tecrübesi olan katılımcılara uygundur.
  • 21 gün boyunca gruba özel whatsapp grubu üzerinden 24 saat destek. Destek grubumuzda Yankı Tansuğ dışında menülerle ilgili ayrı bir uzman da yer almaktadır.

 

Program 4 Mart 2019’da başlayacaktır, 28 Şubat 2019 gün sonuna kadar kadar ödemenizi yapıp kaydınızı tamamlamış olmalısınız ve sonrasında size iletilecek değerlendirme formunu doldurarak en geç 1 Mart 2019 tarihinde iletmiş olmalısınız. Değerlendirme formunu son gününde iletememeniz durumunda sizi bir sonraki ay kampına aktarıyor olurum.

Yağ oranınız erkekler için %20, kadınlar için %25 ve üzeri ise bu program yerine Yak-66 programına katılmanızı öneririm.

Yağ oranınızı mezura yardımıyla buradan hesaplayabilirsiniz.

Kadın Yağ Oranı Hesaplama
Erkek Yağ Oranı Hesaplama

 

Programa katılmak için whatsapp kullanabileceğiniz bir telefonunuz olması yeterlidir. Programdaki menülerin hepsi basit, hiç yemek yapma tecrübesi olmayan kişilerin de rahatlıkla yapabileceği pratik tarifler içerir.

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

Sık sorulanlar:

21 günde kaç kilo kaybederim:
Programı eksiksiz olarak uygularsanız 3-10 kg. arası kilo kayıbı bekleyebilirsiniz. Aralığın geniş olması vereceğiniz kilo miktarının mevcut yağ oranınız, geçmişteki beslenme ve spor alışkanlıklarınız ve cinsiyetinize bağlı olmasıdır. Tipik olarak kadın katılımcılar 4 kg. erkek katılımcılar 6 kg. vermiştir. Özellikle altını çizmek isterim ki program kas kütlenizi korumak için tasarlanmıştır yani hızlı şekilde yağ ve kas kayıbı yaşatan programlarla kıyaslamayınız!

21 gün bittikten sonra?
21 gün tamamlandıktan sonra size kilonuzu korumanız için gerekli makro ve kalori dağılımınız iletilecektir. Bunun dışında beslenme ve sporu tam anlamıyla öğrenmek isteyenler için önerimiz programı satın alırken Form-90 ya da Form-120 kamplarıyla beraber indirimli paket olarak almalarıdır.

Programı uygulamak için spor salonuna gitmem gerekiyor mu?
Hayır, spor programınız isteğinize göre evde ya da spor salonunda spor içerir.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Evet, program boyunca her gün yiyecekleriniz belirtilmiştir. Menülerimiz özellikle iştah kontrolüne yani tok tutmaya yöneliktir. Menülerle ilgili soru ya da değişiklik istekleriniz whatsapp grubu üzerinden yanıtlanmaktadır.

Beslenme pahalı olacak mı?
Menülerde ulaşılmaz egzotik yiyecekler yok ama genel olarak çöp beslenme kadar ucuz da değildir. Bütçede sıkıntı yaşarsanız her zaman daha ekonomik menü önerilerimiz olabilir. Önerilen gıda takviyeleri eczaneden ya da internet üzerinden rahatlıkla alabileceğiniz ürünlerdir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Spor programınız haftada 2 ya da 3 gündür.

Whatsapp grubu ne işe yarıyor?
Whatsapp grubu temel olarak katılımcıların birbirleriyle ve Güç ve Fitness ile paylaşımda bulunmaları ve sorularına hızlı cevap alabilmeleri için kullanılan bir platformdur. Platform sadece mevcut dönem Yak-21 katılımcılarına açıktır

Beslenme ve spor programlarımız bize nasıl ulaştırılacak?
Programlar, değerlendirme formunu iletmeniz sonrasında size e-posta aracılığıyla iletilecektir, lütfen erişiminiz olan bir e-posta adresiniz olduğuna emin olun.

 

Yankı Tansuğ özel not:

Şimdi işin ahlaki sorumluluk kısmına geleyim. Bu tarz programlara normalde karşıyım, bunun yerine size beslenmeyi öğretmek isterim, Form-90 ev tipi ve Form-120 spor salonu tipi kamplar bu yüzden var. Bu sebepten dolayı bu programa katılacak herkese önerim program bittikten sonra Form serisi kamplarımdan birine de katılmanız.

İki program mı alacağız diyenler için ev tipi ve spor salonu tipi her iki kampta da Yak-21’i satın alırken ödemenizi yapmanız koşuluyla %50 indirim yapıyor olacağım. Bu çok fazla Amerikan işi daha çok satma reklamlarına benzediyse kusuruma bakmayın ama dediğim gibi Yak-21 sizi hızla inceltir, Form serisi ise hem inceltir hem de size ince kalmayı öğretir, benim görevim her zaman kalıcı sonucu önermek.

 

Program Fiyatları

Yak-21: 300 TL
Yak-21 + Form-90: 412 TL
Yak-21 + Form-120: 450 TL

 

Nasıl kayıt oluyorum?

Ödemenizi aşağıdaki hesaba yaparak dekontunuzu bilgi@gucvefitness.com adresine göndererek ya da Tansug Sports alt yapısı kullanarak yaparak kayıt olabilirsiniz.

Songül Ekşi Tansuğ Yapı Kredi Bankası
IBAN:TR69 0006 7010 0000 0045 1468 27

Taksitli ya da kredi kartı ile ödeme var mı?
Taksitli ya da kredi kartı ödemeleri için kardeş firmamız Tansug Sports’un ödeme alt yapısını kullanabilirsiniz, tek yapmanız gereken    tıklamak ve programınızı satın almak.

 

 

 

 

Yağlar tabi ki bu şekilde yanmıyor ama Yak-21 alev makinası kadar hızlı yakıyor 🙂