Yak-21 Hızlı Yağ Kaybı Programı

 

Güç ve Fitness

Yak-21 Hızlı yağ kaybı programı

Gün gün yiyecek menünüz ve tarifleri, spor salonunda ya da evde uygulayacağınız spor programı ve whatsapp destek grubu

39.Dönem programımız

19 Ekim 2020’de Başlıyor!

Son kayıt 19 Ekim !

21 Gün (3 Hafta) 400 TL

yerine 300 TL

 

Tüm YAK-21 Program seçenekleri ve fiyatları için tıklayınız

 

Maksimum yağ kaybı, minimum kas kaybı

Nikah, mezuniyet, tatil, çeşitli sebeplerden az zamanda çok incelmek isteyenler için

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

 

 

 

En hızlı şekilde kas ve hareket kapasitesi kaybetmeden, yağlarınızdan kurtulmanız için.. Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Yak serisi menülerinden katılımcıların yaptıkları nefis yemekler

Program neleri içerir?

  • 21 günlük programınızın temellerini içeren hoş geldin dökümanı
  • Programı sağlıklı bir şekilde devam ettirmeniz ve enerji düşüklüğü ya da açlık krizleri geçirmemek için kullanmanızı önerdiğimiz gıda takviyeleri dökümanı
  • Değerlendirme formunuzdaki bilgilere göre size özel hazırlanmış 21 günlük yemek listesi ve listedeki her yemek için ayrıca yemek tarifi. Yemek listemiz özellikle iştah kontrolüne yönelik hazırlanmıştır.
  • İsteğinize göre ev ya da spor salonuna göre hazırlanmış destekleyici spor programı. Spor programımız sıfır tecrübesi olan katılımcılara uygundur.
  • 21 gün boyunca gruba özel Whatsapp grubu üzerinden destek. Destek grubumuzda Yankı Tansuğ dışında Yak serisi uygulanışı, spor ve menüleriniz konusunda yardımcı olabilecek 5 kişilik bir ekibimiz de bulunmaktadır.
    Whatsapp destek grubu katılımınız ancak grup kurallarına uymanız şartıyla devam edecektir. Grup kurallarına uymamanız durumunda gruptan çıkarılırsınız.

 

Program 19 Ekim 2020’de başlayacaktır, son kayıt tarihi 19 Ekim Pazartesi Saat 17.00’dir. Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir. Değerlendirme formunuzu geç iletirseniz programa da geç başlayabilirsiniz. Program kaydınız sonrasında tüm sorularınız için destek@gucvefitness.com adresini kullanabilirsiniz, Güç ve Fitness Instagram hesabından kayıt sonrası işlemleriniz için destek verilememektedir.

  • Programımız her ayın ilk Pazartesi günü başlamaktadır

Yağ oranınız erkekler için %20, kadınlar için %25 ve üzeri ise bu program yerine Yak-66 programına katılmanızı öneririm.

Yağ oranınızı mezura yardımıyla buradan hesaplayabilirsiniz.

Kadın Yağ Oranı Hesaplama
Erkek Yağ Oranı Hesaplama

 

Programa katılmak için whatsapp kullanabileceğiniz bir telefonunuz olması yeterlidir. Programdaki menülerin hepsi basit, hiç yemek yapma tecrübesi olmayan kişilerin de rahatlıkla yapabileceği pratik tarifler içerir.

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

whatsapp-destek

Sık sorulanlar:

21 günde kaç kilo kaybederim:
Programı eksiksiz olarak uygularsanız 3-10 kg. arası kilo kayıbı bekleyebilirsiniz. Aralığın geniş olması vereceğiniz kilo miktarının mevcut yağ oranınız, geçmişteki beslenme ve spor alışkanlıklarınız ve cinsiyetinize bağlı olmasıdır. Tipik olarak kadın katılımcılar 4 kg. erkek katılımcılar 6 kg. vermiştir. Özellikle altını çizmek isterim ki program kas kütlenizi korumak için tasarlanmıştır yani hızlı şekilde yağ ve kas kayıbı yaşatan programlarla kıyaslamayınız!

21 gün bittikten sonra?
YAK programınız tamamlandıktan sonra size kilonuzu korumanız için gerekli makro ve kalori dağılımınız iletilecektir. Bunun dışında beslenme ve sporu tam anlamıyla öğrenmek isteyenler için önerimiz programı satın alırken Form-90 ya da Form-120 kamplarıyla beraber indirimli paket olarak almalarıdır. Ayrıca ağırlık çalışarak devam edecek ve kas geliştirme odaklı çalışmak isteyen erkekler için Bro-90 programını ve sıkılaşmak isteyen kadınlar için Booty-90 programını yine YAK programınızla birlikte indirimli olarak alabilirsiniz. Beraber aldığınız programlarda ikinci programlarınız YAK serisi bittikten sonra başlar.

Programı uygulamak için spor salonuna gitmem gerekiyor mu?
Hayır, spor programınız isteğinize göre evde ya da spor salonunda spor içerir.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Evet, program boyunca her gün yiyecekleriniz belirtilmiştir. Menülerimiz özellikle iştah kontrolüne yani tok tutmaya yöneliktir. Menülerle ilgili soru ya da değişiklik istekleriniz whatsapp grubu üzerinden yanıtlanmaktadır.

Beslenme pahalı olacak mı?
Menülerde ulaşılmaz egzotik yiyecekler yok ama genel olarak çöp beslenme kadar ucuz da değildir. Bütçede sıkıntı yaşarsanız her zaman daha ekonomik menü önerilerimiz olabilir. Önerilen gıda takviyeleri eczaneden ya da internet üzerinden rahatlıkla alabileceğiniz ürünlerdir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Spor programınız haftada 2 ya da 3 gündür.

Whatsapp grubu ne işe yarıyor?
Whatsapp grubu temel olarak katılımcıların birbirleriyle ve Güç ve Fitness ile paylaşımda bulunmaları ve sorularına hızlı cevap alabilmeleri için kullanılan bir platformdur. Platform sadece mevcut dönem Yak-21 katılımcılarına açıktır

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır. Program başlangıcınızdan önceki Pazar günü destek grubunuza alınacaksınız ve programınız Pazartesi günü başlayacak. Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

yorumlnk

Yak-21 VIP

Program başlangıç tarihlerini kendi belirlemek isteyen ve destek grubunda tek katılımcı olarak bulunmak isteyenler için.
Yak-21 VIP programımızda WhatsApp destek ekibinde tek katılımcı olarak bulunursunuz ve program arzu ettiğiniz her hangi bir tarihte başlayabilir.

 

Yak-21 Aile

Birinci derece yakınlarınızla aynı döneme kayıt olduğunuzda her ikinize de %15 indirim.

 

Yankı Tansuğ özel not:

Şimdi işin ahlaki sorumluluk kısmına geleyim. Yak serisi fazla yağlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulmak için en ideal programlar olsa da size kalıcı beslenme ve spor alışkanlıkları kazandırmak ana önceliği değildir. Form serisi kamplar tam olarak bu amaçla var. Bu sebepten dolayı Yak serisine katılacak herkese önerim program bittikten sonra Form serisi kamplarımdan birine de katılmanız.
İki program mı alacağız diyenler için Yak serisi alan herkese aynı anda almak koşuluyla Form serisi %50 indirimlidir. Bu çok fazla Amerikan işi daha çok satma reklamlarına benzediyse kusuruma bakmayın ama dediğim gibi Yak serisi sizi hızla inceltir, Form serisi ise hem inceltir hem de size ince kalmayı öğretir.
Form-90 Vücut ağırlığı Sanal Forma girme kampı için tıklayınız
Form-120 Aletli Sanal Forma girme kampı için tıklayınız.
Bunun dışında spora daha fazla önem vermek isteyenler için aşağıdaki programlarımız da yine YAK serisi ile birlikte alındığında indirimlidir.
Bro-90 Erkekler için kas geliştirme hipertrofi programı bilgi için tıklayınız
Booty-90 Kadınlar için sıkılaşma programı bilgi için tıklayınız

 

PROGRAM FİYATLARI

Yak-21

: 400 TL yerine 300 TL

Yak-21 + Form-90

: 412 TL

Yak-21 + Form-120

: 450  TL

Yak-21 + Bro-90

: 600 TL

Yak-21 + Booty-90

:  600 TL

Yak-21 + Keto-60

: 600 TL

Yak-21 Aile (2 Kişi)

: 510 TL

Yak-21 VIP

: 450 TL

Yak-21 VIP Aile (2 Kişi)

: 800 TL

Yak-21 VIP Aile (3 Kişi)

: 1200 TL

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kayıt Olurum ?

 

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.


Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.

 

 

Yağlar tabi ki bu şekilde yanmıyor ama Yak-21 alev makinası kadar hızlı yakıyor 🙂