Katılımcı Yorumları

katilimci-sayfaici-banners

Katılımcı: Bilge A. –  Yaş: 20

Programın uygulanabilirliği zor değil fakat her programda olduğu gibi kişinin kendi iradesine bağlı. Vadettiği sonuçları 1.haftadan itibaren ayna karşısında görmeye başladım bu beni çok fazla motive etti. Özellikle ikinci öğün menüleri çok lezzetli. Program sırasında hiç açlık çekmedim, enerjim daha stabil oldu ve arttı, sürekli bir aktivite yapasım var. Herkese öneririm, Güç ve Fitness ekibine teşekkürler.

Katılımcı: Pınar A.Yaş: 30

Benim gibi yemeğe ve tatlıya bu kadar düşkün biri bu programı uygulayabiliyorsa herkes uygular herhâlde 🙂 Hiç açlık, yorgunluk hissetmiyorum hatta spor yaparken eskisinden daha az yoruluyorum. Menüler oldukça doyurucu, bazen bitiremiyorum bile. En önemlisi bugüne kadar tek sorunun şeker olduğunu zannediyordum. Bu kadar karbonhidratı bedenime aldığımı bu program sayesinde fark ettim. 12 günde aynadaki değişimin farkındayım ve çok mutluyum halimden.

Katılımcı: Ekrem D.Yaş: 31

Programa başlamadan önce “herhalde az yiyeceğiz ve çok fazla spor yapacağız“ diye düşünüyordum. Düşündüklerimin tam tersi oldu çünkü öğünlerin hepsini yediğimizde aç kalmamız mümkün değil ve hepsi birbirinden lezzetli. Ayrıca malzemelerin kolay bulunabilir olması ve pişirme yöntemlerinin pratikliği zaman kazandırıyor. Bu yemek tariflerini program sonrasında da sıklıkla kullanacağım. Programın henüz başındayken vücuttaki değişim inanılmaz. 2 hafta önce giyemediğim gömlekleri artık giyebiliyorum 🙂

Katılımcı: Serhat A.Yaş: ?

Program çok net, basit, uygulanabilir. Sadece sabırlı ve disiplinli olmak gerekiyor. Yıllardır yanlış besleniyormuşum, eşimle birlikte bundan sonra daha bilinçli ve daha programlı bir yaşantım olacağına inanıyoruz. Teşekkürler Yankı Tansuğ ve ekibi, iyi ki sizlerle tanıştık

Katılımcı: İpke K.Yaş: 37

Yaklaşık 5 yıldır Haşimato tiroidi ve bir dönem buna bağlı kilo alma ile insülin direnci tedavisi gördüm. Ardından da seboreik dermatitim başladı. 1 haftada inceldim, 3-4 yıldır düzenli sporumun en aktif dönemini yaşıyorum. Ayrıca seboreik dermatitim geçti. Kendimi dinç fit ve formda hissediyorum. Benim ilacım düşük karbonhidratmış bunu anladım. Ve karbonhidrat olmadan da aşırı doymak mümkünmüş. Güç ve fitness ile tanışmam ve sizlerden destek aldığım için şanslıyım.

Katılımcı: Salih K.Yaş: 30

1 hafta gibi çok kısa surede “skinny fat” vücut tipinden kurtuldum. Bu beslenme sayesinde haftada 2-3 kez yasadığım migren krizlerinden kurtuldum. Hayatta tek ihtiyacım düşük karbonhidratlı beslenmeymiş 🙂 Tansugsports dizliklerim dizimden düşmeye başladı. Garanti kapsamında bir küçük bedenle değiştirebilir miyiz? ?

Katılımcı: Aylin Y.Yaş: 38

Ben Yak21 ‘den şikâyetçiyim hocam. Pantolonlarım bol geliyor hep ?

Katılımcı: Yunus Ç.Yaş: 43

Benim açımdan uygulaması gayet kolay oldu. Günde 2 öğün yiyerek günü tamamlayacağımı hiç sanmıyordum ama baktım ki gayet güzel işliyor. en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış bir liste var elimizde ve bu listenin tamamını okuyunca her şey kolay oluyor. 42 yaşımda sayenizde brokoliyi keşfettim. Oysa aşırı tatlı yiyen kola içen biriydim. Yemeklerin de yapımı gayet kolay, acayip lezzetli ve çok doyurucu. Bir ihtiyaç olduğunda size ve ekibinize ulaşmak da çok kolay, herkes ayrı ayrı seferber oluyor. Her şey için teşekkürler.

Katılımcı: Özgür İ.Yaş: 41

Öncelikle her şey için teşekkür ederim size ve ekibinize. Herkesle neredeyse tek tek ilgilendiniz. Bu programa başlayana kadar evde asla yemek pişiren biri değildim. Benim gibi yemek yapma konusunda beceriksizin bile yapabileceği gayet kolay ve çabuk hazırlanabilen menülerdi ve fazlasıyla doyurucuydu. Doğruyu söylemek gerekirse incelmek, kilo vermek bir yana benim enerji seviyemde inanılmaz bir artış var. Her şeyin başının beslenme olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Katılımcı: Tuğçe U.Yaş: 29

21 günlük bu programda, henüz 7 günün sonunda yıllardır kıramadığım kilonun altına indiğim ve ölçülerimde bayağı bir azalma gördüğüm için ben programa mutlulukla devam edenlerdenim. Bu programda en büyük avantajın sizin gibi bu işi tecrübe ile yoğurmuş bir insandan ve kendini bilgi ile donatmış ekibinizden muhtemel soru ve sorunlarımıza anında ve doğru cevaplar alabiliyor olmak olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bir grup içerisinde yer almak motivasyonu hep yüksek tutmayı sağlıyor. Menülerdeki yemekler o kadar doyurucu ki 30 yılın sonunda mesela ekmek yemek hiç ama hiç aklıma gelmiyor. Size ve ekibinize kendi adıma çok teşekkür ederim.

Katılımcı: Fundagül D.Yaş: 37

Umduğumun fazlası var bu programda ne yiyeceksin, nasıl pişireceksin, ne kadar yiyeceksin hepsini planlıyor. Harikasın YAK-21!

Katılımcı: Özlem A.Yaş: 37

Bu programa her kimin eli değdiyse sonsuz teşekkürler. Uzun yıllardır denemediğim yöntem dökmediğim paralar kalmadı. Son 1,5 yıldır tartıda gram oynamazken, aç bitap gezerken gördüm YAK21’i. Beni en çok etkileyen Yankı hocamın güven veren sesi, güç veren gülüşü oldu 🙂 Program muhteşem, bu kadar tıka basa yemeye bu kadar incelme inanılır gibi değil. 22 yıldır hiç olmadığım kilolardayım. Bir insan nasıl bu kadar kısa zamanda bu kadar incelir? Kulağa saçma geliyor ama bizzat yaşadım. Kısaca bu programı herkese tavsiye ediyorum. Meğer ne çok şeyi yanlış biliyormuşuz. Sadece zayıflamıyor, bunun yanında beslenmeyi öğreniyoruz. Hem forma girmek hem de doğru beslenmeyi öğrenmek için yaşasın YAK21!

Katılımcı: Efsun T.Yaş: 38

Bir süredir kendimce diyet yapıp zayıflamaya çalışıyordum ama hep bir şeyler eksikti, sonuç alamıyordum. “Bir de bunu deneyeyim, ne kaybederim” diye girdiğim programın henüz 10 günde bana kazandırdıkları paha biçilemez!  Kilo vermekten öte asıl meziyetin yağ yakmak ve incelmek olduğunu ve bunu yaparken de aç kalmadan sağlıklı beslenerek, keyif alarak yapabileceğimi gördüm.

Katılımcı: Özgür G.Yaş: 40

Öncelikle bu kadar insanın sadece sosyal medya paylaşımları ile güvenini kazanmak bence çok önemli ve değerli. Bunu yapabilmek için her şeyden önce samimiyet, bilgi, birikim, disiplin ve sempati gerekir. Programın içeriği de zaten bu temel prensipler üzerine kurulmuş diye gözlemliyorum. Sonuçlar muhteşem. 12 gün çok kısa bir süre ancak başladığım ve geldiğim yer birbirinden çok uzak. Mezura ve tartı değişiminin keyfini çıkarıyorum. Hali hazırda çevremde benden sonra programa katılacak arkadaşlarım oluştu. Ne demişler; “Don’t tell me, show me!”

Katılımcı: Neyran E.Yaş: ?

Ben Yankı Bey ile yaklaşık 1 senedir çalışıyorum. Kişisel koçluk ve form serilerine katıldım. %25 küsur yağ oranı ile başladım ve su an yağ oranım 17%. Bir kadın için harika bir oran. Gözle görülür kaslarım var (6 packler ortada). Güçlendim! Gerçekten çok başarılı ve sürdürülebilir programlar. Ben zaten spor yapıyordum (maraton koşuyordum) ama ağırlık çalışmıyordum. Ağırlık çalışmak hayatımı değiştirdi. Güçlüyüm, enerjiğim ve daha hızlı maraton koşuyorum!

Katılımcı: Erhan E.Yaş: 39

Uzaktan eğitim sisteminde 3 farklı kişi ve 3 farklı sistemle deneyimlerim oldu. Kesinlikle sizinle geçirdiğim süre; hem sürdürülebilirlik hem de program içerisindeki ilgi alaka mükemmeldi. Hepinize çok çok teşekkürler.

Katılımcı: Ömer K.Yaş: 38

Daha önce defalarca uzaktan eğitim aldım ama Yankı hocam, Nihan hanım, hakan bey ve Ayşe hanım muhteşemsiniz. Hayran kaldım ilginize, alakanıza, sevecenliğinize ve desteğinize. Göbeğimin küçülmesi ise ekstra hediye  gibi çok teşekkürler, iyi ki buradayım.

Katılımcı: Murat G.Yaş: 43

Yankı hocam, program süresince desteğini esirgemeyen siz ve YAK-21 ekibine çok teşekkür ederim. Uzun zaman sonra takılı kaldığım kilonun altına inebileceğimi ve özellikle ana öğün dışındaki atıştırmalıklardan vazgeçebileceğimi, bunu da zorlanmadan yapabileceğimi gösterdiniz bana. Hepinize tekrar teşekkür ederim; sağlıklı, mutlu ve fit kalın…

Katılımcı: Turgut Ç.Yaş: 34

Bugüne kadar defalarca kilo alıp verdim, spora gittim, diyetisyene gittim. YAK programında işin yeme boyutunda hiç sıkıntı yaşamadım, hiç açlık çektiğimi hatırlamıyorum aksine bu kadar tok olup da kilo verdiğim dönem olmamıştır. İşin mantığını anlatarak çok güzel motive ettiler sağ olsunlar. Süreç boyunca hocaların desteği, bilgi ve doküman paylaşımları çok faydalı oldu. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Katılımcı: Özlem Ş.Yaş: 28

Hocam yemekler pratik ve üst düzey doyurucu, baharatlarla birlikte de lezzetli. Sonuçtan müthiş memnunum. Sizin değerli bilgilerinizden faydalandım. Benim için her şey iyi ilerledi. Sonsuz teşekkür ediyorum. Sayenizde bedenimi tanıdım.

Katılımcı: Özge P.Yaş: 38

Yankı Hocam ve Yak-21 ekibine çok teşekkür ederim tekrar tekrar… Menüler fazlasıyla doyurucuydu, kesinlikle aç kalmadan beslenme programına uydum. Yemekler kolay hazırlanabilir ve hatta keyifle yenecek kadar da lezzetliydi. Bazı öğünleri zorlayarak bitirdim fazla bile geldi diyebilirim… Şüpheli yaklaşan herkese şüphelerini bir kenara bırakıp YAK’a adım atmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Katılımcı: Müzeyyen A.Yaş: 36

Bu program ile farkındalık kazandığımı ve spor ile yeniden barıştığımı fark ettim. Belki de gün içinde hiç su içmeyen ben artık sürekli su içiyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Artık yağlar benden kurtulamaz!

Katılımcı: Çiğdem H.Yaş: 38

Günaydınlar, 3 haftanın sonunda kendimde gördüğüm en büyük ve en önemli değişiklik ‘Sağlıklı Beslenmek’. Gerçekten bunu hayatıma adapte edebildim sayenizde, aralıklı oruç favorim oldu. Geçmişte var olan sıkıntılarım (gaz, şişkinlik, glüten hassasiyeti) bu programla son buldu, gerçekten sizleri tanıdığıma ve bu bilgileri öğrendiğime çok mutluyum, sağlık kadar önemli hiçbir şey yok hayatta, kıymetini bilmemiz gerek. Tüm hocalarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum emeklerinize sağlık.

Katılımcı: Gamze D.Yaş: 38

Yak-21’e kız kardeşimin aldığı güzel sonuç ve memnuniyet sonrası karar verdim. Cok doğru bir karar vermişim. Programa uyulduğu taktirde yağ yakmamak imkansız. Kazandığım beslenme prensiplerimle yola devam. Hersey için teşekkürler sayın hocalarım ve Yankı hocam iyi ki varsınız…

Katılımcı: Bengi E.Yaş: 54

Merhabalar, Yankı Hocam sizinle ilk İF beslenmeyi araştırırken karşılaştım ve sonrasında takip etmeye başladım. Doktorum, anlattıklarınız bilimsel açıdan gayet mantıklı geldi. Yıllardır hep sık sık yemenin beni şişmanlattığını savunurdum. Bir de birileri benim yerime ne yiyeceğime karar verince takip çok kolay oldu. Porsiyonları hiç bitiremedim ve hiç aç kalmadım. Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım, hepinize çok teşekkürler. Yak sahiden yakıyor!

Katılımcı: Gülden O.Yaş: 39

Çok uzun zamandır kendimi böyle görmemiştim aynada. Bundan sonraki zamanda aralıklı oruç ile beslenmeye devam edeceğim. Bence yaptığınız iş insanlara yağ yaktırmaktan da öte. Özgüvenini geri veriyorsunuz insana, bu da daha mutlu daha pozitif insanlar olmamızı sağlıyor. O kadar değerli bilgiler edindim ki, bir ömür bana katkı sağlayacak. Hepinize minnettarım.

Katılımcı: Burak G.Yaş: 26

Ben bu grup sayesinde her gece uykudan kalkıp yemek yeme alışkanlığımı yendim. Kaç kere doktora gittim düzelmemişti.

Katılımcı: Serkan K.Yaş: 42

Bu programdan 1,5 ay önce spora başlamıştım ama sporla verdiğim kiloyu hafta sonu düzensiz beslenmeden geri alıyordum. Programa 90 kilo ile başladım şu an 83 kiloyum. Tekrar her şey için teşekkürler.

Katılımcı: Sevda B.Yaş: 28

Yak-21’e başlamadan önce kendi kendime “yine sıkı, uygulanırlığı düşük ve yarıda bıraktığım bir program olur, kesin.“ dedim. “İlk günden pes ederim ve bırakırım” diye düşünmüştüm. Fakat 1 gün değil 21 gün boyunca sadık kaldığım tek program oldu yak-21. Asla aç kalmadım, görünüşüm tamamen değişti. Şeker kontrolümü sağlayabilir hale geldim. gece yaşanan açlık krizi ve yemeklere saldırma meselem son buldu. Menüler çok lezzetliydi. Diyet yemekleri gibi bizi aç bırakmadı hatta fazlaca doyup bitiremediğimiz oldu çoğu gün. Vücut ölçülerim değişti, gardırobumu tamamen değiştirdim. Çünkü pantolonlarım belimden düşmeye, gömleklerim bol gelmeye başladı. Bu yak hem yağları yaktı hem yenilenen gardıropla cebimizdeki paraları 🙂

Katılımcı: Metanet T.Yaş: 39

Ben bu programa kısaca mucize diyorum, Çok çok memnun kaldım, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim, yemek listesi bence çok leziz ve her gün  değişik menüler diyetten bıktırmıyor insanı. Ekibin duyarlı yaklaşımı, WhatsApp grubunda sorulan sorulara hemen cevap vermeleri harika. Eski kıyafetlere sığabilmek harika bir duygu!

Katılımcı: Fatih D.Yaş: 34

Aralıklı oruç hayatımı inanılmaz düzene soktu. Program ilk geldiğinde imkanı yok dediğim şeyleri şimdi kolayca yapabiliyorum. Çevreme tavsiye etmeye başladım bile. 17-18 yaşındaki öğrencilerim instagramdan gucvefitness hesabını takibe başladılar. Her şey için çok teşekkür ediyorum. 21 gün önceye göre hem daha inceyim hem de 5 kilo eksik ?

Katılımcı: Gülden O.Yaş: 39

“21 günde ne olabilir ki” diyen tüm arkadaşlarım molalarında beni bulup “Nasıl zayıfladın, nedir bu program? En detayına kadar anlat!” diyorlar. Yolda merhabalaştığım herkes durdurup “Ne yaptın?” diyor. Bu programın bana katkısı sadece incelmek olmadı. Özgüvenimi geri verdi. Sosyal hayatımı geri verdi. Çünkü kilolardan dolayı dışarı bile çıkmak istemiyordum. Daha mutluyum ve çevreme, işime daha verimliyim. Acıkmadım, yemeklerden tat aldım whatsapp gurubunda hocalar tam destek oldular ve en önemlisi ömrüm boyunca bana yarar sağlayacak bilgiler edindim. Kısacası mutluyum, zayıfım hem de 21 günde 🙂

Katılımcı: Engin D.Yaş: 38

Yıllardır ağır spor yapan biriyim, milli takım deneyimim var. Bunlara rağmen bir türlü istediğim vücut ve yaşam düzenine kavuşamadım. Meğerse bildiğim çoğu spor ve beslenme kuralları yanlış birer klişe ve aldatmacadan ibaretmiş. Gerek yemek düzeni gerekse verilen spor programı ve grup desteği ile daha 11. Günde vücudumda ve hayat kalitemde gözle görülür iyileşme oldu. Yankı hocam ve diğer hocalarım başta olmak üzere tüm grup arkadaşlarıma teşekkür ederim…

Katılımcı: Özlem B.Yaş: 40

Öncelikle iyi ki Yak-66 dayım.  Başta hocalarımız ve grup arkadaşlarım müthiş insanlar. Senelerdir diyetisyenlere gittim, kulaktan dolma diyetleri yaptım içecekleri içtim. Ama bir eksiklik vardı ki ben kilo versem bile bir sinirlenip bir üzülmede 2 katı geri alıyordum.  Bence yemekler en pratik, zaman almayan, mutfakta sıkılmadan hazırlanabilecek şekilde. Yak’tan önce midemde yanmalar oluyordu, hepsi gitti. Masa başı işinden hareketsiz bir yaşamım vardı. Spor yapmaya başladım, yürüyüşler yapıyorum.  Bundan sonra yaşam tarzım böyle olacak.

Katılımcı: Orkun Ö.Yaş: 32

Nereden baslasam acaba ? beslenme ve spor bence cok iyi gidiyor. Menuler gayet iyi lezzetli tatmin edici ve cesitlilik acisindan cok iyi. Spor yaparak hareket kabiliyetimi arttirdim yeni beslenme duzenim ilede cok enerjik bir hale geldim. Eklem agrilarim yok halsizlik yok. Sabah uyandigim andan itibaren gece yatana kadar surekli enerjik durumdayim. Moral ve motivasyonum kilo verdikce daha da yukseliyor. Yeni beslenme duzeniyle beraber hayatim pozitif anlamda cok degisti?? kili vermek ve beslenme duzenini degistirmek saglikli beslenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Iyi ki denk gelmisim instagramda iyiki tanimisim Yankı hocayı? yak serisi bence bir harika dostummm ?

Katılımcı: İlyas A.Yaş: 30

Yak-66 bir kaç gün içerisinde adapte olmamızı sağlayan, bize yepyeni bir düzen kurduran program. Çok Kısa zaman içerisinde her tip ölçü biriminde fark yaratarak, gözle görünen ve motive edici yapısı da cabası. Menüler detaylı ve günlük hayatta uygulanabilir kolaylıkta. Bir süre sonra bitirmeye zorlanacağınız ve göz doyuran cinsten. Enerji seviyesi düşmeden sporla destekleyerek ilerleyebildiğimiz bu programı şiddetle herkese tavsiye ederim.

Katılımcı: Fatma Ö.Yaş: 39

Henüz 10 gün geçmesine rağmen arkadaşlarımdan ve ailemden inanılmaz güzel tepkiler alıyorum. Bedenen ve zihnen kendimi çok zinde hissediyorum. Yüzümde ve cildimde sıkılaşma oldu. Eklem ağrılarım geçti, hareket kabiliyetim, enerjim çok arttı. Alerjik şikâyetlerim azaldı. Programa hiç uyum problemi yaşamadım. Menüler çok güzel ve doyurucu. Hiç açlık hissetmiyorum. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Her şeyiyle tam bir program. Hem beslenme, hem spor. Hem de whatsapp desteği olduğu için tercih ettim. Hocalarımın desteği süper, motivasyon zirve. Hayatım boyunca çektiğim beslenme sorununu artık yaşamayacağımı biliyorum.

Katılımcı: Derya M.Yaş: 40

Bu programa girdiğimden beri kendimi çok hafif hissediyorum. Enerjim ve motivasyonum gerçekten tavanda. Tek şikâyetim porsiyonlar çok fazla 🙂 Hepsini bitiremiyorum çoğu zaman. Ayrıca yemekleri pişirmek için mutfakta saatlerce zaman geçirmem gerekmiyor, bu da kendi açımdan bir artı. Dar gelen kıyafetlerim artık ciddi anlamda rahat olmaya başladı. 10 günde böyleyken iki ay sonrasını görmek için sabırsızlanıyorum. Emeği olan herkese teşekkür ederim.

Katılımcı: Büşra K.Yaş: 24

Bu zamana kadar farklı farklı diyetisyenlere gittim, genel olarak liste içerikleri aynıydı. Verdiğim kilolar sınırlıydı. Üstelik harfi harfine uyup spor yaptığım halde. İnsülin direnci ve tiroid olunca ancak bu kadar oluyor diye düşünüyordum. Ta ki Yak-66‘yla tanışana kadar. Uğraştırıcı ve tatsız yemekler yok, pratik ve lezzetli yemekler var. En önemlisi hızlıca yağ kaybetmek var.  Açlık ve tatlı krizlerine veda ettim, yaşasın YAK-66!

Katılımcı: Emrah A.Yaş: 32

Başta eşim olmak üzere iş ortamım ve çevremde “Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar zayıfladın?” tepkileri almak ciddi derecede mutluluk veriyor yak-66 ‘nın daha 2. Haftasındayız 🙂 Menüler herkesin yapabileceği nitelikte basit ve doyurucu tarzda. Destek grubu adının hakkını veriyor, her şey harika. Yakın arkadaşlarımda programa katılmayı düşünüyorlar. Çok teşekkürler.

Kısa sürede 5 kilo vermemin yanında, bana bundan sonraki hayatımı nasıl geçirmem gerektiğini, ne yiyip nasıl zayıflamam ve kas kütlesini nasıl korumam gerektiği konusunda çok kısa sürede inanılmaz bir aydınlatma yaşattınız bana. İşinin ehli insanlarla çalıştığıma inancım sonsuz, sizinle çalışıyor olmak beni güvende hissettiriyor.

Katılımcı: Samet K.Yaş: 31

Ben bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim daha önce uyguladığım programların çok daha ilerisinde. Gereksiz öğün fazlalığı yok. Aç kalmadan kilo vermek harika bir duygu.

Katılımcı: Müjde B.Yaş: 39

Her şey çok iyi spor, yemekler… Açlık yok, üstelik aralıklı oruç sayesinde Ramazana alışmak  da çok kolay oldu.

Katılımcı: Melike Y.Yaş: 25

Kendimi müthiş hissediyorum. Bu programla aralıklı oruçta asla kan şekeri düşüklüğü, titreme, baş dönmesi olmadan sporumu büyük enerjiyle yaptım. Öncelik tabi ki yağ yakmak, bu program bunu vadediyor ve yakıyorsunuz da ama bundan daha da güzeli kendinizi çok iyi hissediyorsunuz.

Katılımcı: Serkan Ş.Yaş: 37

Giyemediğim gömleklerimi giyebiliyorum. Sabah meraktan tartıldım, -7.9 kilo, hem de on günde. Normalde ben diyet yaptığımda yüzüm, omuzlarım çökerdi, hacim kaybı olurdu. Şimdi hacimden ödün vermeden göbeğimi erittik.

Katılımcı: Fisun Ş.Yaş: 31

122.4 kilo ile başladığım yolda bu sabah 116 kiloyum ve hiçbir enerji düşüklüğü, yorgunluk hissetmedim. Size ve ekibinize teşekkür ederim.

Katılımcı: Kağan A.Yaş: 39

Yağ yakmak amacıyla başladığım bu yolda tartıda kaybettiklerim ve incelmeden daha öte dizlerimde kronik olan ve bana her koşulda sıkıntı yaşatan ağrıların bıçak gibi kesilmesi oldu. Basketbol oynadıktan sonra 2 gün ağrıdan duramazken şimdi 3 gün üst üste maç yapabilecek potansiyele kavuştum. Bunların hepsinin 10 günde gerçekleşmesi mucize gibi…  Her şey için teşekkürler.

Katılımcı: Yonca T.Yaş: 46

Hayatımda ilk kez ama ilk kez habire yemek düşünmüyorum ve tabağımı yarım bırakıyorum… Sanki verdiğim kilodan daha da zayıf duruyorum. Bu kiloda bana olmayan kıyafetlerin içine girmeye başladım. Yak-66 Hocalarına sonsuz teşekkür…

Katılımcı: Ayşe Ç.Yaş: 32

Benim sorunum yeme bozukluğuydu çünkü son zamanlarda bazı sorunlardan dolayı kendimi yemeğe vermiştim ne yediğim ya da aç veya tok olmamın önemi yoktu. Şuursuzca tadını bile anlamadığım bir şekilde yemeye başlamıştım. Şu anda kaçamaksız, tatlı isteksiz bir şekilde devam ediyorum ve aramıyorum yemeği. Yemektir, ara öğündür düşünmeden, saati geldi mi diye sürekli saate bakmadan, gayet zinde bir şekilde devam eden bir süreç yak süreci oldu.

Katılımcı: Selin T.Yaş: 33

O kadar spor yapmama, PT’lerle çalışmama rağmen ne yiyeceğimi bilmediğim için bu zamana kadar kulaktan dolma bilgilerle hareket edip, kilo vermeyi daha çok kardiyo yapmak zannetmiştim. Ve hatta yoğun kardiyo sonrası da eriyen kaslarımın neticesini vücut yapım, benim vücudum kas yapmıyor zannetmiştim.

Katılımcı: Venhar Ç.Yaş: 32

Yıllarca diyetisyenlere, personal trainerlara bir sürü para vermiş birisi olarak yazıyorum. Hiç bu kadar kolay diyet ve spor yapıp sonuç almamıştım. Aç karna yapılan antreman sonrası el titremeleri, 2 saat crossfit sonrası bayılmalar… Ara öğün yiycem diye yolda market aramalar… Yak sisteminin yöntemleri gerçekten pratik. Yeter ki isteyin ve kendinizi motive edin. Bu bizim kendimize, bedenimize, geleceğimize yaptığımız bir yatırım süreci. Her şey için teşekkürler.

Katılımcı: Abdülbaki A.Yaş: 36

Henüz 11. gündeyim ve çok mutluyum. Hiç acıkmıyorum, rahat hareket edebiliyorum, rahat uyuyorum, enerji doluyum çok şükür. İyi ki yak-66’ya katıldım ve Yankı Hoca’ya ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim. Yağ yakmaya devam.

Katılımcı: Büşra K.Yaş: 24

Bu zamana kadar farklı farklı diyetisyenlere gittim, genel olarak liste içerikleri aynıydı. Verdiğim kilolar sınırlıydı. Üstelik harfi harfine uyup spor yaptığım halde. İnsülin direnci ve tiroid olunca ancak bu kadar oluyor diye düşünüyordum. Ta ki Yak-66‘yla tanışana kadar. Uğraştırıcı ve tatsız yemekler yok, pratik ve lezzetli yemekler var. En önemlisi hızlıca yağ kaybetmek var.  Açlık ve tatlı krizlerine veda ettim, yaşasın YAK-66!

Katılımcı: Handan T.Yaş: 30

Program adını sonuna kadar hak ediyor bence. İçine giremediğim trençkotum bir kenarda duruyordu havalar birden ısınınca mecburen giymek durumunda kaldım bir de ne göreyim, cuk diye oturdu üzerime. Siz ekibinizle bu işin hakkını fazlasıyla veriyorsunuz

Katılımcı: Gülcan A.Yaş: 29

Senelerdir kilo vermeye çalışıyorum en fazla 1 hafta süren diyetlerim olurdu. Hep hüsran. Şimdi neredeyse 2 hafta bitecek ve tam motivasyonla devam ediyorum. Bu sefer başaracağıma eminim 🙂

Katılımcı: Nur G.Yaş: 29

Menüler oldukça lezzetli ve yapımı cidden kolay, ben yoğun çalışan biri olduğum halde hiç zorlanmıyorum. Sadece bana porsiyonlar fazla geliyor ama yiyebildiğim kadar yiyorum artık 🙂 Antrenmanlarım da oldukça güzel, hem evde hem salonda yapmak için çeşit çeşit antrenmanların olması çok pratik. Size ve tüm ekibinize verdiğiniz destek için ayrıca teşekkür ediyorum.

Katılımcı: Çiğdem G.Yaş: 37

Uzun süredir aldığım kiloları vermek için bir yol arıyordum. Ancak daha önceki tecrübelerimden dolayı, hep bir diyete başlayıp ertesi gün bırakıyordum. Bu dönemde Yankı Hocamı takip etmeye başladım. İyi ki bu programa katılmışım, 10 günü geride bıraktık ve programa tam uyarak devam ediyorum. Sadece farkı tartıda değil, kendimde de hissediyorum. Yankı hocamın ve diğer değerli danışmanlarımızın yaptığı yönlendirmeler ve destekleri eklenince çok daha kolay ve umutlu ilerliyor sürecim. Bu yüzden de şimdiden çevremdekilere tavsiye etmeye başladım. Herkese bir kez daha çok teşekkürler.

Katılımcı: Refia T.Yaş: 35

Protokollere uymak son derece kolay geldi bana. Yemekleri hazırlamak da çok pratikti. Lezzetleri de gayet iyiydi. Amaç yağ YAKmaksa bundan daha sağlıklısını ve keyiflisini bulmak imkansız.

Katılımcı: Münevver K.Yaş: 32

Çevremde bu programı uygulayan veya tavsiye eden yoktu ama artık ben herkese tavsiye ediyorum. Programın etkisini çok kısa zamanda fark ediyorsunuz, kesinlikle tüm sonuçlar gerçek. 1 haftada bel 5cm incelir mi? Benimki inceldi. Program bittiğinde hepimizin hemen hemen ideal ölçülerinde olacağına inancım tam. Buradan Yankı hocama ve Yak-66 ekibine tekrar çok teşekkür ediyorum.

Katılımcı: Bilge Y.Yaş: 51

Eskiden açlık krizlerim, yeme ataklarım olurdu. Yemek yeme isteğime engel olamazdım. Şimdi yeme saatlerim dışında aklıma yemek gelmiyor bile, meğer ne kolaymış her şey. İyi ki sizi  bulmuşum.

Katılımcı: Yusuf T.Yaş: 50

“Yak yağları yakarken mutfaktaki yangını söndürür”

Katılımcı: Sinem C.Yaş: 30

Zayıflama ve tatlı krizi kontrolü için her yolu denedim ama sonuç hep hüsran oldu.  YAK programında daha 10. günde inanılmaz sonuçlar elde ettik ve çok mutluyum whatsapp ve mail yanı sıra bir sürü hocaya anında ulaşabilmek ve bilimsel verili kaynaklarla sürekli bilgilendirme yapılması harika! Verilen yemek programı ve spor gayet uygulanabilir. Teşekkürler, hiç düşünmeden herkese tavsiye ediyorum.

Katılımcı: Esra D.Yaş: 35

Ben artık obezite cerrahisi araştırıyordum. Gitmediğim diyetisyen kalmadı. Hep aynı listeler, aynı krizler, aynı son! Kesinlikle diyet yapamıyorum, iradesizim ben, benim ruhum obez diyordum. Başarısızlık duygusu çok yormuştu beni ki sizle karşılaştım. Gerçekten şükrediyorum, her zorlandığımda yanımdasınız. Her zorluğa bir çözüm mutlaka var. Ne kadar yanlışlar yapmışım, çırpındıkça daha da kötü olmuş. Hani nerde tatlı atakları, nerde açlık krizleri? Aynı grupta bir sürü kişinin sizi anladığını bilmek, aynı yollardan geçip de burada buluşmak da çok güzel. Tüm ekibe çok çok teşekkürler.

Katılımcı: Ümit B.Yaş: 34

Yak66 programı ile alakalı tek “keşkem” : Keşke daha önce karşılaşsaymışız.

Yemekler muazzam. Hareket kabiliyeti; ilk haftadan bu kadar değişirse 10. haftayı hayal edemiyorum. Enerji; 33 yaşındayım hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Size garip, yapmacık gelebilir ama bunları memnuniyetten ağlayarak da anlatabilirim.

Katılımcı: Özlem K.Yaş: 30

Doyar mıyım, diye başladığım bu serüvende şu an “yarısı bari bitsin” diyorum. Kesinlikle aç hissetmiyorum kendimi. Enerjim yerinde, sporda da iki saat kalabiliyorum. İlaç yok, çay yok, bir sır yok. Sadece doğru ve akılcı beslenme ile oldu. Çalıştığım yerde herkese anlatıyorum bir haftalık sonucu görünce ilgilerini çekmeye başladı.

Katılımcı: Leyla A.Yaş: 35

Son 2 yılda denemediğim diyetler, diyetisyenler, rejimler, sporlar kalmamıştı ve ne yapsam bile yağlarım gitmiyordu. Halsiz düşüp tatlı, hamur işi krizlerine giriyordum. 10 gündür YAK’tayım, açlık hissim yok. Hatta porsiyonlarımı yarı yarıya yiyorum. Tatlı krizlerim yok. Enerji düzeyim harika.