Bro-90

 

Güç ve Fitness

Bro-90 Aletli Spor salonu / Ev

90 günlük Hipertrofi kas geliştirme programı

Beslenme ve spor programınız ve WhatsApp destek grubu

12. Dönem

27 Temmuz 2020’de Başlıyor!

Son kayıt 26 Temmuz!

Fiyat: 13 hafta 450 TL

 


Temmuz Ayında

Sağlık Personeli, Öğretmenler, Emniyet Teşkilatı Mensupları, Silahlı Kuvvet Mensupları, Kamu Çalışanları, Engelli Kartı Sahipleri, 25 Yaş Altı, Öğrenciler, Asgari Ücretliler, Çalışmayanlar ve İşsizlik Maaşı Alanlar

%40 İndirimli Fiyat: 270 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi ve satın almak için sayfanın en altına gidin.


Tüm BRO-90 Program seçenekleri ve fiyatları için tıklayınız

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Güç ve Fitness Bro-90 Programı detaylı anlatım. Katılmak için www.gucvefitness.com

Güç ve Fitness – Yankı Tansuğ (@gucvefitness)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

 

Bro-90 Safsatasız Kas geliştirme, Güç ve Fitness usulü

 

Online PT’lerin sağa sola bilimsel dayanağı olmayan programlar savurduğu fitness camiasında bilimsel gerçeklere ve sonuca dayalı bir vaha

Bro-90’da sahte vaadler ya da ilaç kullanan sporcuların gelişimlerini doğalmış gibi gösteren pazarlama resimleri yok.

Bro-90’da 2 amacımız var.

 • Sizi 90 günde olabileceğiniz en iyi hale getirmek
 • Bu 90 günde sizi hayatınız boyunca doğru spor ve beslenmeye devam edebilecek bilgi ve donanıma getirmek.

Bu yüzden lütfen Bro-90’ı vücut geliştirmecilerin sattıkları programlarla kıyaslamayın. Program satmıyoruz, fiziğinizi ve hayatınızı değiştiriyoruz.

 

Bro-90 kimler için

 • Kat kütlesini arttırmak, daha iyi bir fiziğe sahip olmak isteyen 15-50 yaş arası tüm erkek katılımcılar için uygundur.
 • Kas yapma amacı olan kadınlar için Booty-90 programı
 • Önceliği yağ kaybı olanlar Yak-21 ya da Yak-66 programları Uygundur.
 • Önceliği yağ yakmak olan ama sonrasında kas gelişimi hedefleyen katılımcılar için Yak serisi ve Bro-90 paket halinde indirimli olarak alınabilir.

 

Ön Koşullar

Beraber çalışmak için bazı ön koşullarımız var, lütfen önce bunları yerine getirebileceğinize emin olun.

 • Amacınıza ulaşmak için kararlı olmalısınız, istek varsa bunu doğru yere yönlendirip en iyi sonucu almanızı sağlarız.
 • Makro besin dağılımınızı takip etmeye aşina olmalısınız. Takip uygulaması olarak Fatsecret kullanıyoruz.
 • Bir spor salonuna erişiminiz olmalı ya da evinize ayarlanabilir bir dambıl seti edinebilmeniz gerekmektedir. Programınızla birlikte tam olarak hangi ekipman gerekecektir önerdiğim marka ve modellerle birlikte iletiyor oluruz. (yaklaşık bütçe 300 TL)
 • Verimli bir çalışma için Instagram kanalımı, canlı yayınları ve YouTube kanalımı bir süredir takip ediyor ve yöntem ve tarzıma aşina olmanız tercih sebebidir.
 • Haftalık raporlama çalışmamızın temelidir, haftalık olarak rapor iletmeyecekseniz çalışmamız verimli olmaz.
 • Programa katılmak için kalori takip programı kullanabileceğiniz bir akıllı telefon, WhatsApp kullanımı, geçerli 1 e-posta adresiniz, Microsoft Excel formatı dosya görüntüleyebilmeniz  ve internet bağlantınız olması yeterli. Kendi ölçülerinizi takip etmek için bir mezura ve tartı, yemeklerinizin ağırlıklarını kaydedebilmek için bir hassas yemek tartısı gereklidir.

Henüz yapmadıysanız tıklayıp Güç ve Fitness Instagram hesabını takip ediniz ve YouTube kanalıma abone olunuz. NEDEN derseniz, profesyonel hizmetlerimi satın alsanız da almasanız da bu 2 kanal spor ve beslenmeyle ilgili size her zaman destek sağlayacaktır.

Katılımınızı kesinleştirmenizle birlikte doldurmanız için size bir değerlendirme formu iletilecektir. Programa başlayabilmek için bu değerlendirme formunu eksiksiz olarak doldurarak göndermeniz gerekmektedir.

 

Program neleri içerir?

 • Değerlendirme formunuz paralelinde amaçlarınıza göre düzenlenmiş kalori ve makro besin dağılımınız. Bu program bir yemek listesi değildir, size en iyi kas gelişimi için ideal beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefler. Günlük makrolarınızı hangi besinlerle almanızı önerdiğim detaylı bir şekilde anlatılmaktadır, bunlardan size uygun olanları günlük makrolarınıza uydurarak planlamak ise sizin görevinizdir.
 • Mevcut durumunuza göre 90 günlük spor programınız. Spor programınız değerlendirme formunda belirttiğiniz detaylara göre mevcut hayat koşulları, imkanlarınız ve fiziksel kapasitenize göre haftada 3-5 gün arası olacaktır. Egzersiz programlarınızı uygulamak için bir spor salonu erişimi ya da evde minimum bir çift ayarlanabilir dambıl ihtiyacınız olacaktır. Dikkat; Bu program Progressive Overload yani artan yük prensibine göre ağırlık çalışma ve HIIT kardiyo protokolleri içerir. Sonuç almayan SAFSATA programlarla karıştırmayın!
 • 90 gün boyunca gruba özel Whatsapp grubu üzerinden destek. Destek grubumuzda Yankı Tansuğ dışında spor ve menüleriniz konusunda yardımcı olabilecek 5 kişilik bir ekibimiz de bulunmaktadır.
  Whatsapp destek grubu katılımınız ancak grup kurallarına uymanız şartıyla devam edecektir. Grup kurallarına uymamanız durumunda gruptan çıkarılırsınız.
 • Gıda takviyeleri, supplementlerle ilgili önerilerim, gıda takviyeleri hangi durumlarda faydalı olabilir, hangi durumda hangi gıda takviyesinden yararlanabilirsiniz.
 • Raporlama ve takip haftalık olarak ve e-posta ile yapılacaktır.
 • Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

 

Program 27 Temmuz 2020’de başlayacaktır, son kayıt tarihi 26 Temmuz Pazar.Kayıt olmanız sonrasında size bir hoşgeldiniz e-postası gönderilecektir, bu e-postada yer alan değerlendirme formunu en kısa sürede eksiksiz olarak doldurup geri göndermeniz gerekmektedir. Değerlendirme formunuzu geç iletirseniz programa da geç başlayabilirsiniz. Program kaydınız sonrasında tüm sorularınız için destek@gucvefitness.com adresini kullanabilirsiniz, Güç ve Fitness Instagram hesabından kayıt sonrası işlemleriniz için destek verilememektedir.

 

 • Programımız her ayın ikinci Pazartesi günü tekrarlamaktadır

Her egzersiz programında olduğu gibi programa başlamadan önce de sağlık kontrolünüzden geçmenizi öneririm.

whatsapp-destek

Sık sorulanlar:

12 haftada ne kadar kas kütlesi kazanırım:
Doğal ve vücut geliştirmeye yeni başlayan bir sporcu için aylık kas kazancı yaklaşık 1 kg. dır. Yani ilk 3 ay için 3 kg kadar net kas kütlesi kazanabilirsiniz. Tartıdaki artış genel olarak daha yüksek olacaktır. Lütfen beklentilerinizi gerçekçi tutun ve gelişiminizi ölüme varan yan etkileri olan steroid kullanan kişilerle kıyaslamayın.

12 hafta bittikten sonra?
12 hafta beslenme ve spor alışkanlıklarınızı öğrenmek ve devam ettirmek için yeterlidir fakat amacınıza ulaşana kadar bizlerle olmak ve destek almak istiyorsanız programınızı 2. Bir 12 hafta için uzatabilirsiniz.

Yemek listesi veriyor musunuz?
Hayır, çünkü beslenme kişiseldir. Sizin evinizde sizin kişisel tercihlerinize ve bütçenize uygun yemekler pişmelidir. Diyet listesi ile forma girmenin sorunu diyet listesi bittiğinde eski alışkanlıklarınıza dönmeniz ve genelde verdiğiniz kiloların aynen geri gelmesidir. Ben size balık vermek yerine balık tutmayı öğretmeyi tercih ederim. Böylece çalışmamızı tamamladığımızda sadece daha formda olmaz ayrıca gelecekte de formda kalabilmek için gerekli bilgi ve becerileri kazanmış olursunuz.

Beslenme pahalı olacak mı?
Genel olarak iyi beslenmenin kötü beslenmeye göre daha pahalı olduğunu söyleyebilirim ama ne kadar daha pahalı olduğu sizin şartlarınıza bağlıdır. Önemli olan ilettiğim besinleri bütçenize uygun şekilde tamamlamanızdır.

Zaten bir süredir ağırlık çalışıyorum, bu programdan nasıl bir fayda görebilirim?
Kendi seviyenize göre en etkili çalışma ve beslenme metodlarını öğrenerek gelişiminizi daha etkili ve hızlı devam ettirmeyi öğrenirsiniz.

Program nasıl kişiye özel?
Makrolarınız ve spor programınız sizin değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere ve amacınıza göre hazırlanmaktadır. Program hazırlanırken yaşınız, kilonuz, geçmiş spor tecrübeniz, mevcut kondisyon durumunuz gibi kriterler değerlendirilmektedir.

Daha önce hiç spor yapmadım, bu program uygun mudur?
Evet. Programın spor kısımlarını yapabilmek için geçmiş spor tecrübesi gerekmez. Önerilen hareketler video desteklidir.

Spora ne kadar vakit ayırmam lazım?
Bu sizin amaçlarınız ve hayat koşullarınıza bağlıdır. Programlar Haftada 3 gün 120 dakika ile haftada 5 gün 90 dakika arasında çeşitlilik göstermektedir. Değerlendirme formunda belirttiğiniz bilgilere göre size iletilen program sizin amaç ve hayat koşullarınıza uyumlu olacaktır.

WhatsApp grubu ne işe yarıyor?
Tüm günlük iletişim, form kontrolleri, beslenme ve antrenman konuları ve videoları Bro-90 programına ait destek grubu üstünden yapılacaktır.

Kayıt oldum şimdi süreç nedir?
Kaydınızı başarılı bir şekilde tamamladığınızda kayıt olduğunuz e-posta adresine bir adet otomatik sipariş teyidi postası alacaksınız. Bu ilk e-postadan sonra 24 saat içinde aynı e-posta adresine değerlendirme formunuzu içeren ikinci bir e-posta göndereceğiz. Lütfen bu formu belirtildiği şekilde doldurarak iletin. Size özel program ve dökümanlarınız hazırlanacak ve başlangıç tarihinden 24-48 saat önce size ulaştırılacaktır. Program başlangıcınızdan önceki Pazar günü destek grubunuza alınacaksınız ve programınız Pazartesi günü başlayacak. Kayıt ve değerlendirme formlarıyla ilgili destek@gucvefitness.com adresine yazabilirsiniz.

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.

 

Bro-90 VIP

Program başlangıç tarihlerini kendi belirlemek isteyen ve destek grubunda tek katılımcı olarak bulunmak isteyenler için.
Bro-90 VIP programımızda WhatsApp destek ekibinde tek katılımcı olarak bulunursunuz ve program arzu ettiğiniz her hangi bir tarihte başlayabilir.

 

Bro-90 Aile

Birinci derece yakınlarınızla aynı program aynı döneme kayıt olduğunuzda her ikinize de %15 indirim.

PROGRAM FİYATLARI

Bro-90

: 450 TL

Bro-90 Aile (2 Kişi)

: 765 TL

Bro-90 VIP

: 1050 TL

Bro-90 / Sağlık Personeli – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Öğretmenler – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Emniyet teşkilatı mensupları – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Silahlı kuvvet mensupları – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Kamu çalışanları – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Engelli kartı sahipleri – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / 25 yaş altı – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Öğrenciler – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Asgari Ücretliler – %40 İndirim

: 270 TL

Bro-90 / Çalışmayanlar ve İşsizlik Maaşı Alanlar – %40 İndirim

: 270 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

• Tüm Sağlık Personeli – İlgili sağlık kurumu kartı
• Tüm Öğretmenler – Kadrolu, ücretli ve sözleşmeli, kamu kimlik kartı, sendika kartı, bunlar yoksa görev yeri belgesi
• Emniyet teşkilatı mensupları – İlgili kurum kartı
• Silahlı kuvvet mensupları – İlgili kurum kartı
• Engelliler için engelli kartı
• Kamu çalışanları için e-devletten alınmış 4B hizmet dökümü
• 25 yaş altı katılımcılar için resmi kimlik kopyası
• Öğrenciler – 2020 yılına ait öğrenci belgesi
• Asgari ücretliler – E-devlet üzerinden SGK hizmet dökümü
• Çalışmayanlar ve işsizlik maaşı alanlar – Çalışmayanlar için; E-devlet üzerinden sigortalı olmadıklarını gösteren SGK hizmet dökümü, İşsizlik maaşı alanlar için; maaş dekontu

 

Tüm dökümanlarda fotoğraf ve isim görmemiz yeterlidir (25 yaş altı için ek olarak doğum yılı ) Belgenizi diğer kişisel bilgilerinizi kapatarak iletebilirsiniz.
Dökümanlarınızı satın alma işlemi SONRASINDA size e-posta ile iletilecek değerlendirme formu ile birlikte iletmeniz gerekmektedir.

İndirim sadece Temmuz dönemi programlarında geçerlidir.

 

İndirimli programlar satın alındıkları dönemlere aittir ve ertelenemezler. YAK serisiyle 2. Bir programı indirimli alan katılımcılar önce YAK programına katılacaklar ve sonrasındaki ilk ikinci programa katılacaklardır.

 

 

Nasıl Kayıt Olurum ?

 

Bağlantıya tıklayarak kardeş sitemiz Tansug Sports alt yapısını kullanarak ödemenizi havale, EFT ya da kredi kartı ile yapabilir ve kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Tansug Sports ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

Programdan memnun kalmazsam ne yapacağım?

Programlarınız hazırlanıp size iletildikten sonra para iadesi yapılması mümkün değildir. Bu yüzden lütfen sosyal medyada beni ve Güç ve Fitness’ı bir süredir takip ediyorsanız programa katılınız. Çeşitli sebeplerden kayıt yaptırdığınız tarihteki kampa katılamama durumunda sizi bir sonraki tarihteki benzer ya da farklı bir programa aktarabilirim.

 

Programlarla ilgili sorularınız için

1) Tıklayarak Güç ve Fitness WhatsApp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.
Destek hattı sadece ücretli program soruları içindir, destek saatleri değişken olduğundan sorunuza cevap verilmesi zaman alabilir. Destek hattı telefon aramalarına kapalıdır.

2) Tıklayarak www.instagram.com/gucvefitness hesabından programlarla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

3) bilgi@gucvefitness.com adresinden eposta ile bize ulaşabilirsiniz.

Spor ve beslenme sorularınız için lütfen Güç ve Fitness Instagram hikaye ve canlı yayınlarını takip ediniz.